EN PL

Aktualności

Transferuj.pl zaprasza na Digital Commerce

Czerwiec 16, 2015

Mamy przyjemność serdecznie Państwa zaprosić do udziału w konferencji Digital Commerce – Sprzedaż wielokanałowa. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z najnowszymi informacjami dotyczącymi sprzedaży wielokanałowej.

Konferencja odbędzie się w czwartek, 18 czerwca o godzinie 9.30 w warszawskim kinie Praha.

Uznani eksperci podzielą się z Państwem swoją wiedzą z zakresu strategii i technologii oraz prognozami dotyczącymi najbliższej przyszłości. To doskonała okazja do spotkania się z przedstawicielami branży e-commerce i wzięcia udziału w interesujących dyskusjach i prelekcjach.

W ramach prezentacji Transferuj.pl, Dyrektor ds. sprzedaży Michał Paluszczak przedstawi Państwu case study systemu SZKWał (dostępnego jedynie w Transferuj.pl) w firmie Nextbike obrazujące skuteczne docieranie do Klienta offline dzięki technologii online. Będzie się można również dowiedzieć jak w pełni efektywnie wykorzystać model omnichannel dzięki najlepszemu systemowi płatności.

Więcej informacji oraz dokładny program konferencji znajdą Państwo na stronie:

http://www.ecpdigital.pl/strona-glowna/

Sponsorem konferencji jest Transferuj.pl. Będą mieli Państwo również okazję do porozmawiania z naszymi przedstawicielami oraz zapoznania się z najnowszą ofertą.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email