EN PL

Aktualności

News Transferuj Open

Relacja z turnieju tenisowego Transferuj.pl Open 2015

Lipiec 24, 2015

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność przedstawić Państwu relację z I edycji turnieju tenisowego Transferuj.pl Open 2015, która odbyła się 18 lipca na kortach Szkoły Podstawowej nr 106 przy ulicy Janickiego 22 w Poznaniu.

W turnieju wzięło udział 20 zawodników, w tym pracownicy Transferuj.pl oraz zaprzyjaźnionych firm i Partnerów. W organizacji turnieju wydatnie pomagał serwis eHat.me, za pośrednictwem którego uczestnicy wpłacali opłatę wpisową. Potrzebne środki udało się zebrać od wszystkich zawodników w ciągu zaledwie 2 dni, a komunikacja w ramach zbiórki umożliwiła ustalenie szczegółów technicznych.
Zwycięzcy Transferuj.pl Open

Zwycięzcą turnieju został Filip Czeluśniak, który w finałowym pojedynku pokonał Marka Staszczuka. W meczu o 3 miejsce zwyciężył Adrian Kurlit pokonując Łukasza Żaka. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami, pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Transferuj.pl. Firma zapewniła dodatkowo wyżywienie oraz napoje dla wszystkich zgromadzonych w ciągu całego dnia.

„Przeprowadzenie Turnieju Transferuj.pl Open 2015 to fantastyczne przeżycie zarówno sportowe jak i organizacyjne. Dopisała nam pogoda i mogliśmy aktywnie spędzić weekend na świeżym powietrzu. Jednocześnie udało się nam się w praktyce przetestować własne rozwiązania płatnicze i przekonać się, że dostarczamy Klientom najwyższą jakość. W przyszłym roku z pewnością ponownie zorganizujemy podobny turniej. Mam nadzieję, że w jeszcze bardziej rozbudowanej formie.”– mówi Dawid Cichy, Wicedyrektor ds. Sprzedaży Transferuj.pl i koordynator zawodów.

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem eHat.me i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Transferuj.plAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email