EN PL

Aktualności

Nowy Panel Transakcyjny

Wrzesień 8, 2015

Szanowni Państwo
Z wielką przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej wersji Panelu Transakcyjnego Transferuj.pl. Płatność w nowym panelu przebiega wyraźnie szybciej i wygodniej oraz poprawia zaufanie Klientów do zakupów w sklepach internetowych.


Na podstawie badań przeprowadzonych wśród Płatników i Odbiorców Płatności wprowadzamy szereg usprawnień do nowego Panelu Transakcyjnego. O 21% zredukowano liczbę logotypów banków przez co czas potrzebny na znalezienie preferowanej metody płatności przez Klienta znacząco skrócił się przyspieszając zapłatę o 33%.

Wprowadzona została również nowa funkcjonalność – zapamiętanie metody płatności wybranej przez Klienta. Przy kolejnych zakupach dokonywanych w Państwa sklepie, kupujący nie muszą ponownie wybierać kanału zapłaty i mogą od razu przejść do finalizowania transakcji. Dzięki temu rozwiązaniu kolejne płatności mogą przebiegać nawet 70% szybciej.

Dodatkową zaletą dla kupujących jest możliwość wyboru spośród wszystkich dostępnych dla danego banku kanałów płatności. Klienci mogą wybierać spośród płatności mobilnych, e-transferów, e-przelewów, kanałów kooperacyjnych i firmowych oraz pozostałych metod płatności (np. druczek). Do tej pory mogli oni nie wiedzieć o istnieniu innych metod płatności dlatego z nich aktywnie nie korzystali. Kupujący mogą wybrać również tańsze metody finalizowania transakcji obniżając koszty przyjmowania płatności.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

https://tpay.com/nowy-panel-transakcyjny

Już wkrótce kolejne nowe metody płatności i funkcjonalności w systemie Transferuj.pl

Z wyrazami szacunku,

Zespół Transferuj.plAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email