EN PL

Aktualności

Biblioteki Transferuj.pl

Wrzesień 16, 2015

Szanowni Państwo
System płatności Transferuj.pl udostępnia przełomowe, gotowe Biblioteki Transferuj.pl, dzięki którym możliwa jest łatwa i szybka integracja systemu płatności w dowolnym rozwiązaniu eCommerce.


Podstawowym celem Transferuj.pl jest zapewnienie naszym Odbiorcom Płatności najwyższej jakości usług i rozwiązań płatniczych. Wielu z Państwa korzysta lub planuje zmienić stosowaną platformę sklepową na rozwiązania autorskie lub dedykowane. W takich sytuacjach implementacja systemu płatności może być czasochłonna oraz generować wysokie koszty.

Biblioteki Transferuj.pl powalają zintegrować system płatności w dowolnym rozwiązaniu w najkrótszym możliwym czasie. To jedyne takie narzędzie na polskim rynku pozwalające znacznie uprościć proces oraz ograniczyć koniecznie do wykonania przez developerów prace. Implementacja ta jest bezpłatnie dostępna dla wszystkich aktualnych i przyszłych Odbiorców Płatności Transferuj.pl.

W celu wykorzystania gotowych bibliotek wystarczy pobrać udostępnione pliki oraz intuicyjnie dostosować parametry do ustawień danego Odbiorcy Płatności. Więcej informacji można znaleźć na stronie:
https://tpay.com/biblioteki-transferuj

Już wkrótce kolejne funkcjonalności oraz nowe metody płatności w Transferuj.pl
Z wyrazami szacunku,
Zespół Transferuj.plAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email