EN PL

Aktualności

tpay.com – nowe oblicze Transferuj.pl

Październik 13, 2015

Szanowni Państwo,

System płatności Transferuj.pl zmienia nazwę na tpay.com. Jako lider technologiczny na polskim rynku płatności, tpay.com zapewni Klientom z całego świata możliwość komfortowego i bezpiecznego dokonywania zakupów w polskich sklepach.

loga

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców Płatności, przeprowadzony został rebranding, dzięki któremu możliwe jest skuteczne rozszerzenie swojego zasięgu również na rynki zagraniczne. Międzynarodowi kontrahenci mogą dokonywać zakupów w polskich sklepach obsługiwanych przez tpay.com ciesząc się pełnym wyborem międzynarodowych metod płatności oraz najlepszymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Krajowy Integrator Płatności S.A. – właściciel marki tpay.com pozostaje firmą reprezentującą w 100% polski kapitał i zapewnia najwyższej jakości rozwiązania oraz narzędzia płatnicze, które przyczyniają się do rozwoju rynku eCommerce zarówno w kraju jak i za granicą.

Rebranding marki nie niesie ze sobą konieczności wprowadzenia jakichkolwiek modyfikacji technicznych i informatycznych. Cały czas będzie można przyjmować wpłaty korzystając z dotychczasowych ustawień i parametrów. Domena secure.transferuj.pl będzie funkcjonować do końca 2016 roku.

W związku ze zmianą logo prosimy jedynie o aktualizację stosowanych na swoich witrynach logotypów i bannerów. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjnie wizualnie grafiki, które podkreślą międzynarodowy charakter marki oraz najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa gwarantowane przez system płatności tpay.com

Materiały graficzne tpay.com

Już wkrótce kolejne udogodnienia oraz nowe metody płatności w tpay.com

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt za pomocą formularza.

Z wyrazami szacunku,

Zespół tpay.comAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email