EN PL

Aktualności

Darmowy serwis eHat.me

Październik 22, 2015

tpay.com jako jedyny system płatności na rynku oferuje Państwa Klientom płatności grupowe przez serwis eHat.me. Teraz eHat stał się całkowicie darmowy dla użytkowników dzięki czemu mogą znacznie łatwiej i szybciej dokonywać wspólnych zakupów w sieci.

eHat.me pozwala na organizowanie zbiórek pieniędzy w sieci na dowolny cel. Serwis może być wykorzystywany do płatności grupowych, rozliczeń za wyłożone przez znajomych środki oraz realizacji własnych projektów. eHat jako metoda płatności jest automatycznie dostępna dla wszystkich naszych Odbiorców Płatności – nie są potrzebne żadne modyfikacje ani dodatkowe wdrożenia.

Płatności grupowe to jeden z bardziej interesujących trendów w eCommerce, który zyskuje na popularności zarówno w Polsce jak i za granicą. Podstawową zaletą takiej formy zapłaty jest możliwość wspólnego nabycia znacznie bardziej wartościowych produktów niż w przypadku jednej osoby. Dzięki temu można dotrzeć ze swoją ofertą do zupełnie nowych grup Klientów oraz zwiększyć sprzedaż.

Serdecznie zapraszamy naszych Odbiorców Płatności do nawiązania współpracy partnerskiej z serwisem eHat.me. eHat zapewnia dostęp do tysięcy użytkowników oraz możliwość przeprowadzenia niezwykle ciekawych akcji promocyjnych i marketingowych. Więcej informacji na temat programu partnerskiego eHat oraz sposobów na promocję można znaleźć na naszym blogu firmowym WybieramOnline.pl:

https://wybieramonline.pl/2015/07/20/wypromuj-swoj-sklep-dzieki-platnosciom-grupowym

Już wkrótce kolejne nowości oraz nowe metody płatności w tpay.com

Z wyrazami szacunku,

Zespół tpay.comAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email