EN PL

Aktualności

Kreator Biznesu 2015 dla tpay.com

Styczeń 25, 2016

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że system płatności tpay.com zdobył nagrodę „Kreator Biznesu 2015” w kategorii bankowość i finanse. Nagrodę w imieniu tpay.com odebrał pan Jan Błażejewski.

Dziękujemy serdecznie za Państwa zaufanie oraz głosy, które pozwoliły nam zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. „Kreator Biznesu 2015” to nagroda na najlepsze projekty oraz produkty kierowane dla firm w danym roku kalendarzowym. Projekt ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej kreatywnych, wizjonerskich firm, które cechują się tzw. intuicja biznesową i osiągają ponadprzeciętne wyniki, proponują rynkowi unikalne rozwiązania, produkty i usługi w 8 kategoriach. tpay.com jest jednym z technologicznych liderów na rynku płatności, które oferuje unikalne i innowacyjne technologie takie jak przelewy kodem QR czy serwis i aplikacja do zbiórek pieniężnych i płatności grupowych eHat.me.

Więcej informacji na temat plebiscytu można znaleźć na stronie: http://kreatorbiznesu.strategieibiznes.pl/ Już wkrótce kolejne nowe metody płatności i rozwiązania, które ułatwią Państwu prowadzenie sprzedaży.

Z wyrazami szacunku,
Zespół tpay.comAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email