EN PL

Aktualności

Oblicze miejskiej motoryzacji w Polsce właśnie zmienia się na zawsze.

Październik 18, 2016

12 listopada na konferencji zorganizowanej przez jednego z naszych klientów – wypożyczalnię aut express.pl  została zaprezentowana nowa marka i absolutnie nowatorski sposób podejścia do tego biznesu czyli traficar.pl. Cieszymy się niezmiernie, że możemy być partnerem tak niesamowitego przedsięwzięcia. Jaka jest tu nasza rola? Oczywiście dostarczamy rozwiązania płatnicze bez których produkt końcowy nie mógłby powstać.

Oblicze miejskiej motoryzacji w Polsce właśnie zmienia się na zawsze. W Krakowie rusza Traficar – system pozwalający wypożyczać samochody równie łatwo jak miejskie rowery; wystarczy do tego zwykły smartfon. Usługa rozliczana jest w dwóch taryfach: za wykorzystane minuty oraz przejechany dystans. Rewolucyjna idea car sharingu szturmem zdobywa europejskie miasta i wiele wskazuje na to, że przyjmie się również w Polsce.
Sposób działania automatycznego najmu Traficar jest rewelacyjnie prosty. Nowoczesna i intuicyjna aplikacja w smartfonie pozwala na szybką lokalizację najbliższego dostępnego pojazdu, a użytkownik może go zarezerwować w dowolnym momencie. Samochód otwiera się dzięki zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na samochodzie, kluczyki są w schowku, a płatność następuje w aplikacji na telefonie po zakończeniu podróży.

 AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email