EN PL

Blog

Klik i już! Przetestuj nową płatność BLIKA w Sellingo.pl

Maj 25, 2017

Płatności metodą jednego kliknięcia (BLIK One Click) już dostępne dla Sprzedawców korzystających z oprogramowania Sellingo.pl!

Rozwój nowoczesnych technologii otwiera wiele możliwości wspierania handlu. Jedną z innowacji pozwalających efektywniej sprzedawać jest płatność metodą jednego kliknięcia stworzona przez BLIKA. Dowiedz się, na czym polega BLIK i w jaki sposób możesz go udostępnić Klientom.

Sprzedaż online można wspierać na wiele różnych sposobów oraz na kilku poziomach. I wcale nie mamy tu na myśli skomplikowanych rozwiązań informatycznych, ale narzędzia zaprojektowane z myślą zarówno o nowych, jak i doświadczonych przedsiębiorcach, które wpływają bezpośrednio na proces sprzedaży, podnosząc jego poziom i przyspieszając czas realizacji zamówienia. eSprzedaż – twórca modułu sklepu internetowego – Sellingo.pl we współpracy z Polskim Standardem Płatności – BLIK oraz Krajowym Integratorem Płatności – właścicielem marki Tpay.com jako pierwszy udostępnił Sprzedawcom internetowym możliwość wykorzystania najnowocześniejszej metody jednego kliknięcia tzw. BLIK One Click w swoich e-sklepach.

banner esprzedaz - verB01 (1) (1)

Czym jest BLIK i jak dokładnie działa?

Nowoczesny system płatności mobilnych BLIK to rozwiązanie umożliwiające użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności w sieci tysięcy sklepów i punktów usługowych, a także realizowanie płatności za pośrednictwem Internetu. Aby korzystać z BLIKA, wystarczy być Klientem bankowości mobilnej jednego z banków uczestniczących w systemie. Każda transakcja jest realizowana między Klientem posiadającym aktywną aplikację mobilną wydaną przez bank a akceptantem (sklepem, punktem usługowym) obsługiwanym przez agenta rozliczeniowego. System wykorzystuje wygodny i bezpieczny sposób płatności przy pomocy jednorazowych, 6 cyfrowych kodów, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji.

Zapłata przez BLIK to wygodna i szybka metoda zapłaty, którą Sprzedawca może udostępnić swoim Klientom dzięki Tpay.com. Płatność za pomocą standardu BLIK jest automatycznie dostępna dla wszystkich Odbiorców Płatności Tpay.com – nie są potrzebne żadne dodatkowe integracje czy modyfikacje. Wystarczy, że Klient wybierze odpowiednią opcję w panelu transakcyjnym.

Nowością BLIKA jest wprowadzenie płatności metodą jednego kliknięcia – BLIK One Click, dzięki której zakupy są jeszcze łatwiejsze, a proces płatności skrócony do minimum. Dzięki BLIK One Click, Klienci sklepu korzystającego z oprogramowania Sellingo.pl nie tylko zapłacą w wygodny i szybki sposób, ale także zrobią to w ostatnim kroku koszyka, bez przekierowania do bankowości elektronicznej, a dzięki opcji zapamiętania sklepu w aplikacji banku będą mieć możliwość realizacji płatności bez potrzeby podawania kodu BLIK. Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl jest pierwszym oprogramowaniem sklepów internetowych udostępniającym tę innowacyjną metodę płatności za pośrednictwem integracji z Tpay.com.

Działanie płatności metodą jednego kliknięcia w Sellingo.pl można przetestować na specjalnie stworzonej do tego celu stronie oneclick.sellingo.pl

Jak uruchomić płatność BLIK w sklepie internetowym i udostępnić BLIK One Click?

Dzięki integracji z Tpay.com płacenie w sklepie Sellingo.pl może być niezwykle proste, szybkie i bezpieczne. By uruchomić płatność BLIK niezbędne jest posiadanie konta w Tpay.com i przeprowadzenie integracji w ustawieniach sklepu.

Załóż swój sklep internetowy w Sellingo.pl i skorzystaj z promocyjnej oferty. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Jak przebiega integracja BLIK One Click w sklepie Sellingo.pl? Sprawdź:

Jak przebiega płatność po stronie Klienta?

Po złożeniu zamówienia i przejściu do płatności BLIK, automatycznie pojawia się pole przeznaczone do wpisania kodu BLIK. Klient, który posiada mobilną aplikację bankową bezproblemowo generuje kod BLIK, który następnie przepisuje na stronie płatności w e-sklepie. Po potwierdzeniu transakcji w aplikacji, Klient może dodać w aplikacji banku sklep internetowy jako zaufany aby móc realizować w nim kolejne zamówienia bez konieczności podawania kodu BLIK. Po zakończeniu płatności e-sklep otrzymuje automatyczne potwierdzenie otrzymania środków, a Klient wiadomość o złożeniu zamówienia.

Płatność metodą jednego kliknięcia od BLIKA to prosty i bezpieczny sposób ułatwiający Klientom realizację transakcji w sklepie internetowym, co z kolei przekłada się na rezultat osiągany przez firmę.

Zachęcamy do założenia sklepu w oprogramowaniu Sellingo.pl i korzystania z nowoczesnych metod płatności elektronicznych.

Udostępniając BLIK One Click koniecznie zapoznaj się z tutorialem.Powrót do listy wpisówTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email