EN PL

Blog

BLIK po raz pierwszy w kantorach stacjonarnych dzięki Tpay.com

Czerwiec 12, 2017

Od dziś we wszystkich kantorach sieci Pomarańczarnia zapłacisz BLIKIEM. Jest to pierwsze takie wdrożenie w Polsce, możliwe dzięki aplikacji Fastpass by Tpay.com. Wydaje się niemożliwe? A jednak!

Okres wakacyjny to czas, kiedy najchętniej wyruszamy w zagraniczne podróże. Elementem niezbędnym takiego wyjazdu jest zakup waluty kraju naszej destynacji. W rzeczywistości, w której bezgotówkowe formy płatności stopniowo zastępują płatności gotówką, znalezienie stacjonarnego kantoru, w którym zapłacimy bezgotówkowo nadal jest trudne.

Naprzeciw temu wyzwaniu, jako pierwsza w Polsce, ruszyła sieć wielkopolskich kantorów Pomarańczarnia. Wybrali oni najbardziej innowacyjne rozwiązanie na rynku – mobilną aplikację Fastpass, stworzoną przez Krajowy Integrator Płatności S.A., właściciela marki Tpay.com. Aplikacja ta rewolucjonizuje pojęcie terminalu płatniczego, zamieniając każdy smartfon w mobilny terminal umożliwiający przyjmowanie płatności BLIKIEM w kilka sekund.

fcbk-NaszKlient-1200x900px-verB01

„Pomimo nieustannego rozwoju nowych form płatności, kantor wymiany walut z możliwością wykonania transakcji bez użycia gotówki to wciąż rzadkość. Pomarańczarnia to sieć kantorów podążająca z duchem czasu, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie płatności bezgotówkowych, które umożliwia aplikacja Fastpass w oparciu o płatności BLIKIEM. Dzięki Fastpass wymiana waluty odbywa się szybko, bezpiecznie i co najważniejsze dla nas i naszych Klientów – bez dodatkowych kosztów. Fastpass to dla nas najlepszy wybór.” – komentuje Pan Przemysław Jarno – właściciel sieci kantorów Pomarańczarnia.

Aplikacja Fastpass by Tpay.com to pionierskie i jedyne rozwiązanie na rynku e-płatności, zarówno dla małych, jak i średnich firm, które umożliwia przyjmowanie płatności przez telefon bez zbędnych urządzeń i abonamentu. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, dla których optymalizacja kosztów jest najważniejsza.

fcbk-NaszKlient-1200x900px-ver-06-12-A01

„To dla nas niezmiernie ważne, że znaleźliśmy kolejny obszar na rynku, w którym możemy ułatwić dużej grupie osób codzienne życie i realizować przy współpracy z BLIKIEM misję Tpay.com, jaką jest tworzenie narzędzi pozwalających zaoszczędzić tak dziś ważny i często brakujący, bezcenny czas. To właśnie umożliwia Fastpass, w tak znanej w Wielkopolsce sieci kantorów jak Pomarańczarnia. Zapewniam, że na tym nie poprzestaniemy.” – komentuje Pan Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A.

Więcej o aplikacji Fastpass by Tpay.com znajdziecie Państwo na stronie fastpass.tpay.com oraz na fanpage’u na Facebooku.

fcbk-NaszKlient-1200x900px-ver-06-12-B01Powrót do listy wpisówTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email