EN PL

Blog

Relacja z wydarzenia – XII Targi eHandlu

Czerwiec 15, 2017

Relacja z XII edycji Targów eHandlu w Gdańsku

10 maja 2017 roku braliśmy udział w XII już edycji Targów eHandlu w Gdańsku, z którymi jako entuzjaści nowych technologii i rozwiązań jesteśmy od samego początku. Nasz sześcioosobowy zespół był na miejscu na kilka godzin przed otwarciem hali, aby przygotować się na przyjęcie gości i zaskoczyć ich atrakcyjnym wizualnie stoiskiem.

W tym roku – wbrew panującej na zewnątrz aurze (deszcz, śnieg i kilkustopniowa temperatura) – postawiliśmy na słoneczne i nadmorskie motywy, które przywodziły na myśl plażę. Uwagę gości przykuwały leżaki z logo Tpay.com, parasol słoneczny w naszych barwach, piłki plażowe oraz turkusowa wykładzina. Na wystawowych stolikach nie mogło także zabraknąć okularów przeciwsłonecznych oraz orzeźwiających napoi ze słomką. Robiliśmy wszystko, by na przekór iście zimowej pogodzie za oknem przywołać do Gdańska słońce i nadmorski klimat.

O godzinie 10:00 drzwi hali wystawienniczych zostały otwarte i powitaliśmy pierwszych gości. Dzięki aplikacji targowej Expo zbieranie danych osób, z którymi prowadzili rozmowy nasi doradcy, odbywało się niezwykle sprawnie i szybko.

Z myślą o wszystkich sympatykach rozwiązań wspierających szybką, wygodną i bezpieczną sprzedaż przygotowaliśmy promocję z Fastpassem. W tym celu każdy z handlowców Tpay.com został wyposażony w dedykowane konto w aplikacji Fastpass, zachęcając osoby odwiedzające nasze stoisko do samodzielnego przetestowania naszej autorskiej aplikacji. Każdy kto skorzystał z promocji i, dzięki aplikacji Fastpass, zapłacił BLIKIEM złotówkę otrzymał wybrany przez siebie upominek (były to gadżety od Tpay.com i Fastpass: okulary przeciwsłoneczne, długopisy, ołówki, piłki plażowe, napoje i ciastka), a wpłacona kwota wracała na jego rachunek bankowy w ciągu kilku minut.

Regulamin promocji brzmiał:

  1. Poznaj nowości w naszej ofercie
  2. Przetestuj aplikację Fastpass i zapłać BLIKIEM 1 zł*
  3. Odbierz dowolny upominek

*BEZ OBAW! Zwrotu środków na swoim rachunku bankowym spodziewaj się w ciągu kilkunastu minut!

IMG_20170510_122045

Wszystkie osoby, które odwiedziły stoisko Tpay.com, zapraszaliśmy do naszej dedykowanej fotoramki społecznościowej (którą zaprojektowaliśmy na wzór fanpage’u Tpay.com na Facebooku) i robiliśmy sobie wspólne zdjęcia. Część gości sama wyraziła chęć uwiecznienia w naszej ramce, więc nasza atrakcja okazała się prawdziwym targowym hitem!

Na targach eHandlu nawiązaliśmy wiele nowych relacji biznesowych i partnerskich oraz wzmocniliśmy te już istniejące. Stoisko Tpay.com chętnie odwiedzali w szczególności początkujący przedsiębiorcy, stawiający swoje pierwsze kroki w e-biznesie, z którymi nasi handlowcy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem.

XII edycja cyklicznej imprezy branżowej Targów eHandlu stała się okazją, by  po raz kolejny poszerzyć świadomość odnośnie szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać tak wiele ciekawych osób i zapoznać ich z udostępnianymi przez nas innowacyjnymi rozwiązaniami płatniczymi. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska! Do zobaczenia podczas kolejnej edycji wydarzenia!

Clipboard

ClipboardPowrót do listy wpisówTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email