EN PL

Aktualności

Tpay.com kończy z gotówką w kantorach!

Czerwiec 15, 2017

W okresie wakacyjnym częściej niż zazwyczaj potrzebujemy obcych środków pieniężnych. Jeszcze do niedawna kupowanie waluty w kantorach stacjonarnych wiązało się z koniecznością dysponowania, niekiedy sporą, sumą gotówki. Teraz jednak nie jest to już niezbędne. Dowodzi tego wdrożenie przeprowadzone przez Tpay.com  w kantorach należących do sieci Pomarańczarnia.

Wraz z początkiem czerwca wielkopolskie kantory Pomarańczarnia rozpoczęły przyjmowanie płatności bezgotówkowych, a wszystko dzięki aplikacji Fastpass by Tpay.com. Mobilna aplikacja, która została stworzona przez Krajowy Integrator Płatności S.A. – właściciela marki Tpay.com stanowi prawdziwą rewolucję w dotychczasowym pojmowaniu terminala płatniczego, przeobrażając każde urządzenie z dostępem do Internetu w mobilny terminal pozwalający na przyjmowanie płatności za pomocą BLIKA. A cała procedura realizacji transakcji przebiega niezwykle szybko i trwa zaledwie kilka sekund!

Aplikacja Fastpass by Tpay.com to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie dostępne na rynku e-płatności, dzięki któremu wymiana waluty od dziś będzie odbywać się sprawnie, bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów. Pomarańczarnia to nowoczesna sieć kantorów, która w trosce o komfort Klientów podąża za najnowszymi rozwiązaniami, dlatego też zdecydowała się na wprowadzenie płatności bezgotówkowych, jakich realizację umożliwia Fastpass.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wdrożeniu przeprowadzonym przez Tpay.com w wielkopolskich kantorach Pomarańczarnia, zapraszamy do lektury nowej publikacji specjalistów Tpay.com na naszym blogu.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email