EN PL

Aktualności

FASTPASS. MASZ BLIK – MASZ PŁATNOŚĆ!

Czerwiec 26, 2017

Fastpass. Jest BLIK – jest płatność!

Wraz z początkiem stycznia 2017 roku na rynku pojawił się nowy produkt: aplikacja Fastpass. Jej mechanizm działania oparty jest o nowoczesny system płatności mobilnych BLIK, dzięki któremu Klient by zapłacić za transakcję nie potrzebuje mieć przy sobie portfela czy karty płatniczej, a wystarczy mu jedynie aplikacja bankowa w telefonie.

Aplikacja Fastpass stanowi zupełnie nowe podejście do rozliczeń i zmienia dotychczasowe pojmowanie terminala płatniczego. Jej pobranie i rejestracja w systemie Tpay.com zamienia smartfona w mobilny terminal, dzięki czemu realizacja transakcji odbywa się sprawniej – tam, gdzie chcesz oraz gdzie tego potrzebujesz. Wszystkie płatności są rozliczane przez serwis Tpay.com, którego właścicielem jest Krajowy Integrator Płatności S.A.

Od dziś do przeszłości mogą należeć sytuacje, kiedy brak zasięgu w terminalu czy brak gotówki w portfelu uniemożliwiały dokonanie płatności. Wystarczy aplikacja Fastpass po stronie przedsiębiorcy oraz bankowe oprogramowanie obsługujące system BLIK po stronie Klienta. Obecnie z rozwiązania mogą korzystać Klienci Banku Millenium, Alior Banku, PKO Banku Polskiego, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku, Getin Banku, Orange Finanse oraz T-mobile Usługi Bankowe.

Zarejestrowanie konta w Tpay.com nie jest uzależnione żadną długoterminową umową, a samo korzystanie z aplikacji nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka minut, a korzyści jest naprawdę wiele: wygoda, szybkość i bezpieczeństwo transakcji.

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o tym, jak działa aplikacja Fastpass, a także czym jest BLIK, zajrzyj na https://tpay.com/aktualnosci/2017/04/27/fastpass-masz-blik-masz-platnosc.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email