EN PL

Aktualności

Nowy moduł płatności kartami dla Magento 2.0 w Tpay.com

Czerwiec 28, 2017

Jesteś na etapie poszukiwań platformy sklepowej i zastanawiasz się nad wyborem Magento, oprogramowania udostępnianego w ramach licencji Open Software? Jeśli tak, świetnie trafiłeś! Teraz, wykorzystując potencjał Magento 2.0, możesz być o krok przed konkurencją! A wszystko to dzięki nowej, zintegrowanej bramce kartowej, którą przygotował zespół IT z Tpay.com.

Magento 2.0 stanowi kolejną odsłonę jednej z najbardziej popularnych platform e-commerce. W celu zwiększenia jej funkcjonalności specjaliści z zespołu Tpay.com opracowali nowy moduł płatności kartami, który daje możliwość dokonywania płatności przez podanie numeru karty, pozostając na stronie sklepu internetowego.

Nowy moduł płatności kartami na platformie Magento 2.0 jest dostępny dla sprzedawców pod adresem tpay.com/integracja-w-sklepach. Poprawie uległa nie tylko funkcjonalność, ale także wtyczka płatności podstawowych, która do tej pory nie zapisywała transakcji ani jej danych w panelu administracyjnym witryny, za pośrednictwem której Klienci dokonywali zakupów. Bramka oferuje możliwość zapamiętania karty i późniejszej płatności jedynie jednym kliknięciem.

Dzięki wprowadzeniu zmian w niedalekiej przyszłości dodatkowo będzie możliwe dodawanie zwrotów przez API, zarówno dla kart, jak i dla płatności podstawowych, dokonywanych z poziomu sklepu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej bramce kartowej Magento? Odwiedź naszą stronę tpay.com/integracja-w-sklepach, na której znajdziesz przydatne informacje i wskazówki, jak dokonać wdrożenia nowego modułu.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email