EN PL

Aktualności

Certyfikat PCI DSS

Lipiec 6, 2017

Certyfikat PCI DSS

By zagwarantować skuteczną ochronę danych Klientów, organizacje płatnicze takie jak MasterCard czy Visa, wprowadziły standard PCI DSS. Ma on za zadanie określanie wytycznych polityki bezpieczeństwa pozwalającej skutecznie przeciwdziałać oszustwom i nadużyciom związanym z kartami płatniczymi. Tpay.com po raz piąty z rzędu podtrzymał najwyższy standard bezpieczeństwa, otrzymując certyfikat Payment Card Industry Data Security Standard v 3.2.

Standard PCI DSS zapewnia, że wszelkie poufne dane i informacje krążące w globalnym systemie nie przedostaną się w niepowołane ręce ani nie zostaną w jakikolwiek sposób wykorzystane do celów przestępczych. Nadzór nad procesem wdrażania standardu sprawuje organizacja  PCI SSC (Payment Card Industry Security Standards Council).

Podstawowe korzyści płynące z przestrzegania standardów PCI DSS, jakie gwarantuje Tpay.com, to:

  • zwiększone bezpieczeństwo danych dla Ciebie i Twoich Klientów,
  • wzrost zaufania Klientów,
  • pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa,
  • zabezpieczenie przed stratami finansowymi i ewentualnymi roszczeniami materialnymi Klientów.

Wydany certyfikat PCI DSS, jakim legitymuje się Tpay.com, oznacza, że wszelkie przetwarzane dane transakcyjne, takie jak dane karty i numery PIN, są szyfrowane, przesyłane oraz przechowywane z zachowaniem restrykcyjnych procedur oraz standardów bezpieczeństwa.

Potrzebujesz więcej informacji? O certyfikacie PCI DSS przeczytasz na  https://tpay.com/pci-dss, natomiast o bezpieczeństwie zapewnianym przez Tpay.com dowiesz się ze strony https://tpay.com/bezpieczenstwo.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email