EN PL

Blog

Relacja z wydarzenia – udział CEO Pawła Działaka w konferencji Young Entrepreneurs Association

Lipiec 6, 2017

Relacja z II Praktycznej Konferencji YEA „Innowacyjne Zarządzanie w Biznesie”

12 maja 2017 roku w Poznaniu odbyła się II Praktyczna Konferencja pt. „Innowacyjne Zarządzanie w Biznesie”, zrealizowana z inicjatywy koła naukowego Young Entrepreneurs Association. Pomysł zorganizowania wydarzenia powstał głównie z myślą o młodych, przedsiębiorczych osobach, pragnących zdobywać wiedzę, nabywać praktyczne umiejętności i nawiązywać ciekawe kontakty. Prelegenci w swoich wystąpieniach skupili się na zagadnieniach skutecznej sprzedaży, budowaniu własnej marki i innowacyjnych start-upów oraz zmianach, jakie w niedalekiej przyszłości czeka rynek płatności.

_DSC8113-iloveimg-converted

II Praktyczna Konferencja została przygotowana przez koło zrzeszające studentów kierunków Zarządzania oraz Zarządzania i prawa w biznesie, studiujących na UAM, na Wydziale Prawa i Administracji. Głównymi inicjatorami przedsięwzięcia byli: Zofia Frąckowiak (prezes YEA) oraz Sebastian Jurga, których wspomagali studenci oraz członkowie koła naukowego. Wydarzenie miało na celu nie tylko przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu biznesu i rozwoju osobistego, ale również zachęcenie młodych ludzi do nieustannego i wielowymiarowego samodoskonalenia.

Kto pojawił się na Konferencji?

Gośćmi II Praktycznej Konferencji były osoby, którym udało się osiągnąć znaczący sukces zawodowy i które z chęcią podzieliły się z uczestnikami fachową wiedzą z zakresu biznesu oraz rozwoju osobistego. Wśród zaproszonych osób pojawiły się między innymi takie nazwiska jak: Filip Szymczak – Redaktor Naczelny The New RP Post, Ryszard Kędzia – Prezes Zarządu firmy Mechatronika Wyposażenie Dydaktyczne Sp. z o.o. oraz Radosław Pallach – Założyciel firmy technologicznej „Elephant Safety + Health”.

Jedną z twarzy tej edycji przedsięwzięcia był również Pan Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. W swoim wystąpieniu opowiedział o zmianach na rynku e-płatności i nowych narzędziach płatniczych, a także przekazał młodym przedsiębiorcom wskazówki dotyczące tego jak dbać o swój rozwój i samodoskonalenie, aby na tych zmianach skorzystać.

IMG_0508

Dzięki konferencji udało się stworzyć unikalną i kompleksową ofertę edukacyjną o tematyce biznesowej, dopasowaną do potrzeb panujących na rynku. Była to przestrzeń, w której mogły spotkać się osoby z różnorodnych światów, branż i grup interesów.

„Wspieranie ciekawych inicjatyw, przygotowanych z myślą o młodych i przedsiębiorczych osobach to dla mnie przyjemność, a możliwość podzielenia się swoim wieloletnim doświadczeniem zawodowym okazją do rozbudzenia w młodych ludziach zawodowej pasji, która towarzyszy mi na co dzień” – komentuje Pan Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A.

Więcej informacji na temat koła naukowego Young Entrepreneurs Association i nietuzinkowych wydarzeniach przez nie organizowanych można znaleźć na profilu YEA na FB.Powrót do listy wpisówTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email