EN PL

Aktualności

Nowe adresy do powiadomień

Lipiec 20, 2017

Szanowni Państwo,

z początkiem 2016 r. dodaliśmy nowe adresy serwerów powiadomień systemowych. Z uwagi na powyższe uprzejmie prosimy o zaktualizowanie po swojej stronie listy adresów IP, z których przyjmują Państwo powiadomienia, gdyż planujemy likwidację obecnego serwera.

Jednocześnie informujemy, iż nie mamy możliwości przeniesienia adresu IP dotychczasowego serwera (w przypadku nowych serwerów problem ten nie będzie już występował), w związku z tym prosimy o upewnienie się, że akceptują Państwo powiadomienia z naszych nowych serwerów. Jest to jednorazowe działanie, które więcej się nie powtórzy i wymaga jedynie dodania poniższych adresów IP do akceptowanych w Państwa oprogramowaniu sklepowym:

‚148.251.96.163’,
‚178.32.201.77’,
‚46.248.167.59’,
‚46.29.19.106’

Uwaga! Dotyczy to również powiadomień otrzymywanych przez API naszej bramki kartowej, gdzie planujemy zostawić jedynie powyższe adresy IP!

Informujemy też, iż w najbliższym czasie wprowadzimy mechanizm, który w pierwszej kolejności będzie próbował wysyłać powiadomienia z nowych serwerów, a w przypadku nieudanej próby dostarczenia – wyśle powiadomienie z dotychczasowego serwera.

Pozdrawiamy,
Zespół Tpay.comAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email