EN PL

Aktualności

Nowe biblioteki mobilne na iOS i Android

Lipiec 20, 2017

Nowe biblioteki mobilne iOS i Android z obsługą BLIKA metodą „jednego kliknięcia”

Od początku istnienia na rynku stawiamy na innowacje, a zadowolenie Klientów jest dla nas zawsze priorytetem. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby jako pierwsi udostępnić biblioteki mobilne na platformy iOS i Android z obsługą BLIKA metodą „jednego kliknięcia”, zapewniając tym samym użytkownikom możliwość płacenia za zakupy dosłownie jednym kliknięciem bez konieczności opuszczania aplikacji.

Nowe biblioteki deweloperskie na iOS i Android sprawiają, że płatności za zakupy w Internecie stają się jeszcze łatwiejsze i szybsze. Błyskawiczna płatność umożliwia natychmiastową realizację zamówienia, zapewniając Klientom większą satysfakcję zarówno z zakupu, jak również z korzystania z aplikacji mobilnej.

Biblioteki mobilne, dzięki którym możesz zintegrować płatności przez Tpay.com w obrębie własnej aplikacji, dostępne są w serwisie GitHub: https://github.com/tpay-com oraz na stronie tpay.com/platnosci-mobilne/biblioteki-mobilne. Integracja przebiega sprawnie i bezproblemowo, dzięki dołączonej dokumentacji technicznej, którą znajdziesz na stronie. Zapraszamy do skorzystania z naszych najnowszych bibliotek już dziś!AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email