EN PL

Aktualności

Promocja „50% z BLIK w M1 TAXI” już w Poznaniu!

Wrzesień 18, 2017

Płać BLIKIEM i nie szukaj portfela! Teraz podróż taksówką bez gotówki nie stanowi problemu. Korzystając z akcji promocyjnej „50% z BLIK w M1 TAXI” i podając hasło „BLIK” zwrócimy Ci do 50% ceny przejazdu.

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy zamówić taksówkę M1 TAXI, dzwoniąc pod numer 61 8 222 222 (24h) i podać hasło „BLIK”. Następnie zapłacić za przejazd BLIKIEM przy pomocy aplikacji Fastpass zainstalowanej w telefonie kierowcy, by w ciągu kilku minut od zrealizowania płatności otrzymać zwrot nawet do 50% kosztu przejazdu. Maksymalna kwota rabatu to 15 zł.

Czym jest BLIK i jak działa Fastpass?

BLIK to nowoczesny system płatności mobilnych, który pozwala szybko i wygodnie płacić za zakupy w sklepach i punktach usługowych w całej Polsce, a od początku 2017 r. dzięki aplikacji Fastpass by Tpay.com, także w taksówkach poznańskiej korporacji M1 TAXI. Płacąc BLIKIEM, wystarczy podać kod z aplikacji w telefonie i gotowe. Mechanizm identyfikacyjny opiera się o jednorazowe kody, generowane przez system na żądanie banku. Kod stanowi unikalną kombinację sześciu cyfr i zachowuje ważność tylko przez dwie minuty.

Jak rozpocząć przyjmowanie płatności BLIKIEM?

To proste. Wystarczą do tego 3 kroki.

  • Krok 1 – pobranie aplikacji Fastpass dla systemu Android, a już wkrótce także iOS.
  • Krok 2 – rejestracja z poziomu aplikacji lub powiązanie z kontem na Tpay.com.
  • Krok 3 – rozpoczęcie przyjmowania płatności BLIKIEM.

Fastpass by Tpay.com to pierwszy mobilny terminal BLIK w Polsce. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu możesz posiadać terminal we własnej kieszeni i przyjmować płatności wszędzie tam, gdzie chcesz i kiedy tego potrzebujesz.

Kto skorzystał już z Fastpass?

Dzięki aplikacji Fastpass BLIKIEM można zapłacić nie tylko w korporacji M1 Taxi, a także kupić walutę w stacjonarnych kantorach sieci Pomarańczarnia i warszawskim kantorze Tavex. Z Fastpass korzystają również małe i średnie przedsiębiorstwa usługowe takie jak salony kosmetyczne, sklepy odzieżowe, punkty gastronomiczne, hostele i siłownie.

By dowiedzieć się więcej o promocji „50% z BLIK w M1 TAXI” i zapoznać się z jej regulaminem, wystarczy zajrzeć na: https://fastpass.tpay.com/blik-w-m1-taxi.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email