EN PL

Aktualności

Tpay.com oszczędza Twój czas! Poznaj gotowe biblioteki do integracji systemu w ponad 40 językach programowania!

Wrzesień 25, 2017

Skracają czas potrzebny na integrację systemu płatności, zdecydowanie ułatwiają pracę Developerom, a ponadto umożliwiają błyskawiczne dostosowywanie wykorzystywanych rozwiązań do własnych potrzeb – to tylko przykładowe korzyści, jakie niosą udostępniane przez nas biblioteki do integracji systemu. To przełomowe narzędzie jest dostępne w ponad 40 językach programowania i umożliwia wdrożenie modułu płatności w dowolnej aplikacji mobilnej!

Najłatwiejszy do zintegrowania system płatności

Nasze automatycznie generowane biblioteki dostępne są na stronie https://docs.tpay.com. Teraz wystarczy gotowe biblioteki skonfigurować i podłączyć do własnego rozwiązania do przyjmowania płatności online. Oznacza to możliwość łatwej integracji nie tylko w platformach obsługiwanych przez Android i iOS, ale także Windows Phone czy nawet Tizen (lodówki Samsung).

logotypy

Nasze nowe biblioteki dostępne są dla następujących języków programowania:

 1. akka-scala
 2. android
 3. apex
 4. async-scala
 5. bash
 6. clojure
 7. cpprest
 8. csharp /WindowsPhone
 9. CsharpDotNet2 /Windows Phone
 10. cwiki
 11. dart
 12. dynamic-html
 13. eiffel
 14. elixir
 15. flash
 16. go
 17. groovy
 18. html
 19. html2
 20. java
 21. javascript
 22. javascript-closure-angular
 23. jaxrs-cxf-client
 24. jmeter
 25. kotlin
 26. objc / iOS, iPhone
 27. perl
 28. php
 29. powershell
 30. python
 31. qt5cpp
 32. ruby
 33. scala
 34. swift / iOS, iPhone
 35. swift3 / iOS, iPhone
 36. swift4 / iOS, iPhone
 37. tizen
 38. typescript-angular
 39. typescript-angular2
 40. typescript-fetch
 41. typescript-jquery
 42. typescript-node

 


 
Oszczędność czasu i ułatwienie pracy, nie tylko dla programistów

Dla naszych obecnych Merchantów nic się nie zmieni. Natomiast dla nowych Klientów, wysyłane dotychczas PDF-y z dokumentacjami, zastąpiliśmy nowoczesnymi linkami z bazami danych, bardziej przyjaznymi dla Developerów.

Dokumentacja dostępna jest wyłącznie w języku angielskim. Jednak nadal istnieje też możliwość skorzystania z naszych gotowych modułów używających naszych bibliotek do PHP w języku polskim, dostępnych tutaj: https://tpay.com/integracja-w-sklepach.

To jednak nie wszystko! Średnio wygenerowane biblioteki zawierają ponad 2 tysiące linii kodu, które w przypadku większości systemów płatności Developer musi samodzielnie napisać, a oprogramowanie API to jedne z najbardziej czasochłonnych i żmudnych do wykonania przez programistów. Z pomocą przychodzi nasze udogodnienie – dzięki udostępnianym przez nas bibliotekom wystarczy prawidłowo skonfigurować kod o parametry konta Odbiory Płatności i podłączyć do własnego rozwiązania.

Biblioteki do integracji systemu w ponad 40 językach programowania to jedyne takie narzędzie na polskim rynku, które pozwala znacznie uprościć i ograniczyć prace konieczne do wykonania przez Developerów. To rewolucyjne rozwiązanie sprawia, że od teraz nakład pracy potrzebny w działach IT do integracji Tpay.com jest najniższy w porównaniu ze wszystkim innymi systemami płatności na świecie!AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email