EN PL

Aktualności

Przyznano Ekomersy 2017 – Fastpass zajął drugie miejsce w kategorii Innowacja płatnicza roku

Grudzień 1, 2017

Podczas wieczornej Gali Ekomersy VIP Night, która odbyła się 29 listopada br w Warszawie, rozdano jedne z najważniejszych nagród branży e-commerce. Konkurs miał na celu wyłonienie najważniejszych produktów, usług oraz firm stawiających na innowacyjne rozwiązania dla podmiotów funkcjonujących w branży e-commerce. Nasza aplikacja Fastpass, będąca pierwszym mobilnym terminalem BLIK w Polsce, zajęła drugie miejsce w kategorii Innowacja płatnicza roku.

Najbardziej innowacyjni

Tegoroczna, szósta już edycja konkursu przyciągnęła rekordową liczbę firm. W osiemnastu kategoriach dla e-sklepów oraz dostawców usług zgłosiło się ponad 250 marek. Po zaciętej rywalizacji do finału zakwalifikowały się 122 firmy. Nagrody główne i wyróżnienia przyznano na podstawie głosów internautów oraz jury w czterech przewodnich kategoriach: Dostawcy, E-sklepy, Agencje oraz Osobowość roku. Głównym wyznacznikiem do wygranej dla produktów lub usług była innowacyjność rozwiązania na tle innych firm w skali krajowej. Wyróżniając z tego grona najlepszych, Ekomersy sygnalizują, jakie firmy wyznaczają nowe kierunki w branży e-commerce i realizują potrzeby konsumentów, jednocześnie spełniając warunki narzucane przez dynamicznie zmieniający się rynek.

 

IMG_9280_preview

 

Fastpass podąża za trendami

Fastpass by Tpay.com to prawdziwie innowacyjne i nowe narzędzie wykorzystujące w pełni potencjał BLIKA i realnie ułatwiające ludziom codzienne życie. Przyjmowanie płatności przy pomocy Fastpassa przebiega szybko i wygodnie, jest to również rozwiązanie w pełni bezpieczne. Obecnie jest to też jedyne tak nowatorskie rozwiązanie w Polsce.

Drugie miejsce w konkursie to dla nas ważne wyróżnienie – daje nam pewność, że idziemy w dobrym kierunku! Potwierdza to również zaufanie osób korzystających z BLIKA na co dzień – tylko w trzecim kwartale 2017 r. Polacy zrealizowali blisko 8 mln transakcji BLIKIEM, co obrazuje, jak dynamicznie rośnie popularność płatności mobilnych w Polsce.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy oddali swój głos właśnie na naszą aplikację Fastpass i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Zespół Tpay.comAktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email