EN PL

Aktualności

50% z BLIK w Sferze Platinum

Grudzień 12, 2017

Od 1 grudnia 2017 roku można zapłacić BLIKIEM w Sferze Platinum – jednej z najbardziej nowoczesnych flot autokarowych na terenie całej Europy. Nowe wdrożenie systemu BLIK stanowi przedsięwzięcie realizowane przez wielkopolskie biuro podróży Funclub we współpracy z Polskim Standardem Płatności oraz Krajowym Integratorem Płatności S.A., właścicielem aplikacji Fastpass by Tpay.com.

Jedyna w Europie flota w standardzie Platinum i Platinum+

Autokary Platinum mają za zadanie realizowanie wizji idealnego podróżowania, nie tylko dzięki komfortowym i nowoczesnym rozwiązaniom, ale także dzięki idei, jaka przyświecała podczas ich powstawania. Są to absolutnie wyjątkowe i unikatowe modele, które zostały stworzone w odpowiedzi na pytanie: „jak można zaprojektować autobus rejsowy z maksymalnymi udogodnieniami dla pasażera?” Do tej pory z fabryki wyjechały wyłącznie dwa takie pojazdy i od razu ruszyły do Polski, aby od grudnia regularnie kursować na trasie Poznań-Warszawa.

PLATINUM

Biuro podróży Funclub ma teraz jedyną w Europie flotę w standardzie Platinum i Platinum+, składającą się z pięciu pojazdów:

  • dwóch autokarów w standardzie Platinum,
  • dwóch autokarów w standardzie Platinum+,
  • jednego busa reprezentującego standard Platinum.

Pasażerowie floty mogą siedzieć naprawdę wygodnie: w strefie Platinum+ są pojedyncze, regulowane fotele z miękkimi podnóżkami, pasami bezpieczeństwa oraz portem USB i gniazdkiem elektrycznym 230 V. Na pokładzie znajduje się kuchnia, garderoba, a nawet piec do wypiekania chleba – wszystko to sprawia, że pojazdy posiadają wszelkie narzędzia niezbędne Klientom klasy Premium do luksusowego podróżowania.

PLATINUM3

PLATINUM1

Promocja 50% z BLIK w Sferze Platinum

Funclub jako jedyny przewoźnik w Polsce umożliwia dokonywanie płatności BLIKIEM na pokładzie autokarów, w tym między innymi za posiłki i napoje w autokarowej restauracji. A dodatkowo od 1 grudnia 2017 r. do 1 marca 2018 r. każdy pasażer, który za dowolnie wybraną pozycję z pokładowego menu zapłaci BLIKIEM, otrzyma zwrot 50% kosztów za złożone zamówienie (maksymalnie 50 zł) na rachunek bankowy kupującego.

Jeszcze jedną zachętą ze strony przewoźnika jest zapewniony w cenie biletu zupełnie bezpłatny dojazd taxi na przystanek na terenie Poznania. Przy dokonywaniu rezerwacji biletu wystarczy wybrać odpowiednią opcję i uzupełnić dane – całą resztą zajmie się przewoźnik (promocja dotyczy wyłącznie zamówień na terenie Poznania i obowiązuje do 1 lutego 2018 r.).

platinum2AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email