EN PL

Blog

Bilkom – nowoczesna aplikacja dla podróżujących już działa!

Luty 2, 2018

Wybierasz się w podróż? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz skorzystać z nowego wygodnego sposobu zakupu biletów – spółka PKP Informatyka uruchomiła serwis Bilkom 2, w którym płatności obsługiwane są przez Tpay.com. Kupowanie biletów jeszcze nigdy nie było tak proste!

Pasażerowie, którzy chcą kupić bilet na przejazdy pociągami PKP Intercity, POLREGIO lub PKP SKM w Trójmieście, nie muszą już odwiedzać stacjonarnych punktów sprzedaży. 15 stycznia 2018 roku wystartowała nowa platforma stworzona przez spółkę PKP Informatyka, umożliwiająca zakup biletów bez wychodzenia z domu. To rewolucja w sprzedaży oraz wyszukiwaniu połączeń za pośrednictwem Internetu.

Wersja beta Bilkom 2 jest dostępna pod adresem beta.bilkom.pl. Na razie strona działa jedynie w wersji beta w przeglądarce internetowej, ale do końca kwietnia jest planowane uruchomienie wersji mobilnej na Android, a później iOS.

Zakup biletu – prosto i intuicyjnie

Dzięki aplikacji Bilkom 2 użytkownicy mogą w prosty i intuicyjny sposób kupić bilet, a także sprawdzić rozkład jazdy pociągów wszystkich przewoźników biorących udział w tzw. Pakiecie Podróżnika.

W sytuacji, gdy będziemy chcieli skorzystać z oferty PKP Intercity, Przewozów Regionalnych lub SKM Trójmiasto, serwis sam podpowie najtańszą opcję przejazdu, a także zapyta, czy np. na terenie Trójmiasta chcielibyśmy kupić inny bilet z oferty przewoźnika (np. bilet strefowy) lub zaoferuje nam bilet rodzinny.

Planujesz podróż? Wybierz Bilkom 2!

Korzystanie z aplikacji Bilkom 2 oraz sam proces zakupu biletu jest niezwykle szybki i wygodny. Najpierw należy wybrać interesujące nas połączenie, a następnie podać dane osobowe. Przy okazji można założyć konto w systemie, dzięki czemu w przypadku kolejnego zakupu dane zostaną uzupełnione automatycznie, a my zaoszczędzimy w ten sposób czas. Płatności są realizowane za pośrednictwem Tpay.com, a całą transakcję można sfinalizować kartą płatniczą, BLIKIEM lub przelewem typu pay by link.

Zapłać wygodnie i ruszaj w podróż!Powrót do listy wpisówTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email