EN PL

Aktualności

Fastpass by Tpay.com w programie akceleracyjnym Orange Polska!

Marzec 27, 2018

Orange Fab to akcelerator startupów, który zyskał już renomę wśród innych programów tego typu, a zrealizowane dotychczas cztery edycje zaowocowały stałą współpracą z 23 startupami, spośród 580 zgłoszonych podmiotów z Polski i Europy Wschodniej.

Fastpass by Tpay.com to innowacyjne i jedyne rozwiązanie na rynku płatności mobilnych skierowane do małych i średnich firm, które umożliwia przyjmowanie płatności w telefonie bez zbędnych urządzeń i abonamentu. To doskonałe narzędzie dla przedsiębiorców, dla których optymalizacja biznesu i jego kosztów jest najważniejsza.

„To dla nas bardzo ważne, że znaleźliśmy obszar na rynku płatności bezgotówkowych, w którym możemy realnie ułatwiać dużej grupie osób codzienne życie i realizować przy współpracy z BLIKIEM misję Tpay.com, jaką jest tworzenie narzędzi pozwalających zaoszczędzić tak dziś ważny i często brakujący, bezcenny czas.” – komentuje Pan Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. właściciela marki Tpay.com i Fastpass by Tpay.com.

Dzięki Fastpass by Tpay.com terminalem staje się dowolne urządzenie mobilne umożliwiające przyjmowanie płatności BLIKIEM w dowolnym miejscu i czasie. Do realizacji transakcji wystarczy wskazanie w aplikacji kwoty transakcji, podanie kodu BLIK i zatwierdzenie kwoty przez płatnika, a płatność jest praktycznie natychmiast księgowana na koncie sprzedawcy w Tpay.com.

 AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email