EN PL

Aktualności

Płatności cykliczne w Tpay.com już są!

Marzec 30, 2018

Czym są płatności cykliczne?

Ta forma płatności polega na cyklicznym obciążaniu karty płatniczej. Wprowadzenie tej usługi powoduje wyeliminowanie konieczności podawania numeru karty przy każdej transakcji. Opcja ta z pewnością ucieszy wielu przedsiębiorców prowadzących abonamentowe udostępnianie usług, jak np. serwisy oferujące prenumeratę czy dostawców mediów.

W jaki sposób możesz wprowadzić płatności cykliczne w swoim e-sklepie w Tpay.com?

Jeśli w swoim e-sklepie podpiąłeś już płatności kartą, możesz zaimplementować je w dowolnym momencie. To banalnie proste! Dokładną instrukcję znajdziesz tu: https://support.tpay.com/pl/case-study/wdrozenie-platnosci-rekurencyjnych-cyklicznych.

Jakie wymagania musisz spełnić, by wdrożyć płatności cykliczne?

Po pierwsze: musisz mieć włączone API kartowe.

Po drugie: musisz posiadać system, który już pobiera opłaty abonamentowe i po prostu podłączyć pobieranie opłat, aby były realizowane w dowolnym momencie.

Implementacja płatności cyklicznych jest bardzo intuicyjna i prosta, a korzyści z pewnością będą zauważalne zarówno przez Ciebie, jak i Twoich klientów.

Co zyskasz dzięki płatnościom cyklicznym? 

Dzięki skonfigurowaniu płatności cyklicznych w Tpay.com w łatwy sposób powiększysz grono lojalnych klientów i zwiększysz swoje zyski w e-commerce!

Cykliczne obciążanie karty kupującego sprawi, że Twój klient nie będzie musiał pamiętać o wykonywaniu periodycznych opłat, a Ty jako sprzedawca zyskujesz terminowe i regularne płatności za oferowane usługi.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email