EN PL

Aktualności

Tpay.com udostępnia płatności przez Google Pay!

Maj 18, 2018

Tpay.com udostępnia płatności przez Google Pay!     

Już wkrótce, klienci sklepów obsługiwanych przez Tpay.com będą mogli korzystać z szerokiego wachlarza możliwości, jaki daje Google Pay! Tpay.com będzie bowiem pierwszym w Polsce dostawcą e-płatności, który udostępni w swojej ofercie elektroniczny portfel od Google!

Czym jest Google Pay?

To szybki i prosty sposób płatności od Google. Łączy w sobie wszystko czego potrzebujesz podczas płacenia bezpiecznie i przechowuje dane Twojej karty na koncie Google. Dzięki Google Pay możesz bezpiecznie płacić w wielu aplikacjach, sklepach stacjonarnych i online. Jednym kliknięciem możesz zapłacić za jedzenie, czy zrobić zakupy.

Używając Google Pay w sklepie, możesz być pewien, że dane Twojej karty są zabezpieczone, gdyż Google nie udostępnia ich sklepowi. System ten bardzo dba o bezpieczeństwo Twoich danych. To zupełnie tak jak Tpay.com! Właśnie dlatego, bez obaw o bezpieczeństwo klientów, postanowiliśmy zintegrować nasz system z Google Pay.

Co daje integracja?

To przede wszystkim krok do przodu i ukłon w stronę użytkowników, którzy chcą korzystać z płatności za pośrednictwem Google Pay. Płatności mobilne są coraz popularniejsze, a my jako a my jako firma dbająca o rozwój technologii, zwracamy dużą uwagę na tredny i potrzeby klientów.

Badania pokazują, że jedną z najczęstszych przyczyn porzucania koszyka zakupowego przez e-klientów, jest brak możliwości wyboru swojej ulubionej formy płatności w witrynie. Dzięki integracji Tpay.com i Google Pay, moment dokonania zapłaty będzie o wiele prostszy dla klientów korzystających z aplikacji, co może skłonić ich do zrobienia zakupów właśnie u Ciebie. Oczywiście pod warunkiem, że korzystasz z operatora płatności, który jest zintegrowany z Google Pay, a takim jest właśnie Tpay.com.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Dzięki Google Pay możesz masz pewność, że dane Twojej karty są bezpiecznie przechowywane na koncie Google, tak aby Twoje konto i dane były cały czas automatycznie chronione przed wszelkimi zagrożeniami.

Gdy płacisz w sklepie za pomocą Google Pay, do realizacji transakcji wystarczy urządzenie, które masz pod ręką, a dane Twojej karty nie są udostępniane sklepowi. Kupując w aplikacji lub online, płacisz używając karty zapisanej na Twoim koncie Google, a do realizacji transakcji wystarczy wybranie przycisku z logo Google Pay!AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email