EN PL

Aktualności

Visa Checkout dla każdego w Tpay.com!

Maj 29, 2018

Miło nam poinformować, że wdrożyliśmy nową metodę płatności jaką jest Visa Checkout dla wszystkich Merchantów, korzystających z usług Tpay.com!

Od dziś każdy z naszych Merchantów udostępniający płatności kartą, daje swoim Klientom możliwość wyboru nowej metody płatności bezpośrednio w panelu transakcyjnym Tpay.com.

Czym jest Visa Checkout?         

Visa Checkout to sprawdzona na świecie, szybka, wygodna i bezpieczna forma płatności, która od niedawna dostępna jest także w Polsce. To nowy standard w realizacji płatności online, umożliwiający szybkie i bezpieczne płatności. Jak z tego korzystać? Wystarczy, że jednorazowo przypiszesz dowolną kartę płatniczą do indywidualnego konta zarejestrowanego w Visa Checkout, a do sfinalizowania transakcji wystaczy wybranie jednego przycisku w panelu transakcyjnym i potwierdzenie płatności. Tak prosta procedura z pewnością pomoże Tobie zmniejszyć współczynnik porzucanych koszyków.

Co musisz zrobić, aby udostępnić swoim klientom płatności Visa Checkout?

Absolutnie nic! Nowe rozwiązanie przygotowane przez Tpay.com nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy po stronie naszych Merchantów! Udostępnij płatności kartą w swoim e-commerce już dziś i daj klientom nowy wachlarz możliwości!AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email