EN PL

Aktualności

Google Pay dostępny dla wszystkich w Tpay.com!

Sierpień 8, 2018

Nowa metoda płatności od Google – Google Pay – jest już dostępna dla wszystkich! Dzięki współpracy z Google, Tpay.com jako jeden z pierwszych operatorów e-płatności w Polsce i jeden z nielicznych na świecie, udostępnił w swojej ofercie portfel Google. Od teraz każdy Sprzedawca, który w swoim e-sklepie posiada szybkie płatności od Tpay.com, może korzystać ze wszystkich możliwości, jakie dają płatności od Google.

Czym jest Google Pay?

To nic innego jak konto, które pełni rolę elektronicznego portfela z zapisanymi kartami. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę użytkowania i szybkość transakcji.

Jak zapłacić Google Pay?

To bardzo proste! Robiąc zakupy online, wystarczy w momencie finalizacji zakupu wybrać przycisk z logo Google Pay w panelu transakcyjnym Tpay.com lub na stronie e-sklepu. Płatność zostanie zrealizowana poprzez kartę zapisaną na bezpiecznym koncie Google, tak aby Twoje konto i dane osobowe były cały czas automatycznie chronione przed wszelkimi zagrożeniami.

Darmowe wdrożenie

Dzięki wdrożeniu przez Tpay.com Google Pay każdy Sprzedawca, którego operatorem płatności online jest Tpay.com, udostępniający swoim klientom płatności kartą, umożliwia im także wybór nowej metody płatności bezpośrednio w panelu transakcyjnym lub na stronie sklepu.

Co ważne, nowe rozwiązanie przygotowane przez Tpay.com nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy po stronie Sprzedawcy, a co za tym idzie Google Pay został zintegrowany z istniejącym systemem transakcji, bez dodatkowych kosztów. To niewątpliwie ważny wyróżnik dla Sprzedawców oferujących swoje produkty i usługi w Internecie – zyskali bowiem dodatkową przewagę wyróżniającą ich spośród konkurencji.

To dobra wiadomość dla klientów praktycznie z całego świata, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a kryterium szybkości płatności jest dla nich najważniejsze. Dzięki nowej metodzie płatności Sprzedawca zyskuje nowe możliwości sprzedaży o zasięgu transgranicznym, powiększając grono zadowolonych klientów i ograniczając porzucone koszyki, zwiększając tym samym konwersję w swoim e-biznesie. Bardzo się cieszę, że Tpay.com ma możliwość współpracy z tak znanym, globalnym partnerem jak Google i wdraża najnowsze rozwiązania płatnicze, które naszym płatnikom pozwalają zaoszczędzić bezcenny czas. Przekornie stwierdzę, że zapewniamy przyszłość płatności już dziś! – komentuje Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. – właściciela marki Tpay.com.AktualnościTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email