EN PL

Przykłady wdrożeń rozwiązań Tpay.com
Technologie dostarczane przez Tpay.com pozwalają na wdrażanie unikalnych modeli biznesowych i rozwiązań. Wykorzystaj pełnię możliwości systemu Tpay.com i rozwiń swoją działalność.

Dołącz do grona naszych klientów

Mamy już  0 zadowolonych klientów

Nextbike - system rowerów miejskich
Systemy rowerów miejskich Nextbike Polska
Systemy rowerów miejskich Nextbike Polska

Nextbike

Nextbike Polska jest liderem w dostarczaniu i obsłudze samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. Działa w Polsce od 2011 roku na licencji Nextbike GmbH, niemieckiej firmy istniejącej od 2004 roku, która jest obecna na 3 kontynentach w 14 państwach i 73 miastach. Jednorazowa rejestracja w systemie Nextbike umożliwia korzystanie z floty 21.000 rowerów na całym świecie.

Podstawową potrzebą Nextbike było zaoferowanie Klientom systemu umożliwiającego maksymalnie szybkie i wygodne dokonywanie płatności. Wykorzystano w tym celu System Zasileń Kont Wirtualnych „SZKWał”, dzięki któremu możliwe jest doładowywanie konta za pomocą zdefiniowanego przelewu ze stałym tytułem.

System SZKWał wykorzystywany przez Nextbike zapewnia swoim Klientom najwygodniejszy sposób zapłaty za wynajmowane rowery. Wystarczy, że wykonają ponownie zdefiniowany przelew na dowolną kwotę aby doładować swoje konto. Nie jest wymagane ponowne przejście przez proces zamówienia i płatności, dzięki czemu kupujący chętniej korzystają z systemu.

Rozwiązanie to sprawia, że Klienci mogą zapłacić w każdym miejscu i czasie, bez jakichkolwiek dodatkowych formalności. Ma to bezpośrednie przełożenie na dynamicznie rosnącą popularność Nextbike, który może sprawnie rozwijać się w nowych i istniejących lokalizacjach.

Dowiedz się więcej o systemie SZKWał
Nextbike - system rowerów miejskich
Systemy rowerów miejskich Nextbike Polska

Baldowski
Baldowski

Baldowski

Już od 1973 roku rodzinna firma Baldowski kontynuuje tradycje w branży obuwniczej i oferuje swoim klientom perfekcyjnie wykonane obuwie najwyższej klasy. Kluczem do sukcesu jaki udało się osiągnąć na przestrzeni ostatnich lat były trafne decyzje oraz sprawne zarządzanie i zaangażowanie członków rodziny Baldowskich. W trosce o dobro naszych Klientów, zawsze zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc.

Klienci sklepu Baldowski mogą płacić za zakupione produkty przy pomocy systemu płatności Tpay.com oraz kart płatniczych obsługiwanych przez firmę Elavon. Dzięki kompleksowej obsłudze płatności kartą, możliwa jest zapłata dowolną kartą oraz w każdej walucie. Z oferty sklepu mogą więc korzystać osoby na całym świecie przyczyniając się do rosnącego międzynarodowego zasięgu marki.

Przyjmowanie płatności za pomocą kart ma ogromne znaczenie dla zagranicznych Klientów sklepu. Na rynkach zachodnich zapłata kartą jest jedną z dokonujących metod płatności stąd konieczność uwzględnienia kart w swojej ofercie. Mimo stosunkowo niewielkiej popularności w Polsce, karty stają się coraz istotniejsze dla prowadzenia skutecznej sprzedaży internetowej. Rozwiązania dostarczone przez Tpay.com wraz z Elavon pozwalają firmie oferować usługi na najwyższym poziomie.

Tpay.com zapewnia Klientom sklepu Baldowski najwygodniejsze i najszybsze metody płatności, dzięki którym mogą błyskawicznie otrzymać zamówiony towar. Najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości gwarantują, że kupujący będą zadowoleni z dokonanych zakupów i chętniej powtórzą je w przyszłości.

Płatność kartą w Tpay.com z Elavon
Baldowski
Baldowski
Baldowski
Baldowski
Baldowski

iSpot - Apple Premium Reseller
iSpot - Apple Premium Reseller
iSpot - Apple Premium Reseller

iSpot

Oferta naszej sieci obejmuje pełną gamę komputerów Mac, iPadów i iPodów, a także oprogramowania i akcesoriów. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w jednym miejscu. W tych sklepach także użytkownicy profesjonalni i korporacyjni mogą dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać niesamowity potencjał produktów Apple.

iSpot to gwarancja najwyższej jakości oraz standardów obsługi. Aby zapewnić swoim Klientom najlepszy system płatności oraz umożliwić wygodną zapłatę kartą, iSpot wdrożył system Tpay.com wraz z obsługa kart przez Elavon. Dzięki temu Klienci iSpot mają do dyspozycji największą liczbę metod płatności i mogą zawsze cieszyć się szybką i sprawną realizacją każdego zamówienia.

Tpay.com zapewnia obsługę ponad 100 banków i innych metod płatności. Oferta obejmuje pełny wybór kanałów bankowych, korporacyjnych i mobilnych przez co każdy Klient może wybrać najdogodniejszą metodę płatności. Dzięki Tpay.com iSpot może przyjmować wpłaty od wszystkich Klientów i zapewnić obsługę transakcji na najwyższym poziomie.

Dostępność szybkiej i wygodnej zapłaty dla wszystkich Kupujących to wyższy stopień konwersji koszyka oraz zadowolenia z dokonywanych zakupów. Zapewnienie kompleksowej obsługi płatności na najwyższym poziomie jest jednym z podstawowych elementów sukcesu w docieraniu do Klientów najbardziej uznanych marek.

Poznaj pełną ofertę metod płatności w Tpay.com
iSpot - Apple Premium Reseller
iSpot - Apple Premium Reseller

The Color Run
The Color Run

The Color Run™

Organizacja The Color Run™ została założona w Marcu 2011 roku. Jej celem było zarażenie ludzi pozytywnym myśleniem, zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia. „Najszczęśliwsze 5km na świecie” to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, organizowane na całym świecie. Organizacja podbiła m.in. Stany Zjednoczone, Chiny, Australię, Afrykę, dużą część Europy, … a teraz nadszedł czas na Polskę!

The Color Run™ to fantastyczna impreza zorganizowana w największych polskich miastach: Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Ogólnopolski zasięg oraz otwarty charakter wydarzenia sprawiajże bardzo ważne jest umożliwienie wygodnego udziału wszystkim chętnym. Współpraca Tpay.com i The Color Run Polska™ zapewnia sposobność do wzięcia udziału w biegu wspólne ze znajomymi wszystkim chętnym.

Udział w The Color Run™ to doskonała okazja do znakomitej rozrywki w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Najlepszym sposobem aby zarejestrować się i rozliczyć za bieg jest wykorzystanie serwisu eHat.me. Dzięki zakładaniu eHatów można dokonywać rozliczeń, organizować zbiórki pieniężne na dowolny cel oraz kupować wspólnie ze znajomymi i bliskimi. The Color Run™ to idealny sposób żeby przetestować innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku płatności.

Współpraca The Color Run Polska™ i Tpay.com przyczynia się do zwiększenia zasięgu marki oraz najwyższego poziomu satysfakcji z udziału w imprezie. Uczestnicy doceniają możliwość wspólnego biegu i rozliczania się przez serwis eHat.me. Zachęcamy wszystkich do przebiegnięcia 5 nieszczęśliwszych kilometrów na świecie.

eHat.me – płatności grupowe
The Color Run
The Color Run

Studio Buffo
Studio Buffo

Studio Buffo

Teatr Studio Buffo to teatr muzyczny w Warszawie działający od 1956 roku. Od 1992 funkcjonuje pod obecną nazwą i kierownictwem Janusza Stokłosy i Janusza Józefowicza. Pierwszy po drugiej wojnie światowej i przez wiele lat jedyny prywatny teatr w Warszawie. Studio Buffo to najlepszy teatr muzyczny w stolicy wystawiający wiele spektakli na najwyższym światowym poziomie.

Obecnie Widzowie Teatru mogą korzystać zaawansowanego systemu rezerwacji miejsc i kupna biletów online wspieranego przez Tpay.com. Dzięki najlepszym standardom płatności i bezpieczeństwa, proces zakupu biletu przebiega sprawnie, a kupujący ma pewność, że będzie mógł obejrzeć spektakl bez jakichkolwiek przeszkód.

Rezerwacja miejsca i kupno biletu online jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla teatru jak i samych Widzów. Właściciele Teatru mogą cieszyć się skutecznym systemem pozwalającym sprawnie zarządzać rezerwacją miejsc oraz efektywnie wykorzystywać dostępne możliwości sprzedaży biletów. Przekłada się to oczywiście na lepszy wynik finansowy.

Podstawową korzyścią dla klientów Studio Buffo jest możliwość wybrania i zarezerwowania najdogodniejszego miejsca na widowni. System rezerwacji biletów oraz natychmiastowych płatności online Tpay.com gwarantuje, że Widzowie zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie i nie będą mieli problemu z dostępem do wybranych miejsc. System pozwala również skutecznie reagować w przypadku zaistnienia trudności technicznych.

Automatyzacja płatności w Tpay.com
Studio Buffo
Studio Buffo

Ombre Clothing
Ombre Clothing
Ombre Clothing

Ombre Clothing

Sprzedajemy odzież męską marki Ombre Clothing reprezentującą styl casual. Oferujemy szeroki asortyment i wysoką jakość naszych produktów. W ofercie sklepu znajdą Państwo: eleganckie płaszcze, modne kurtki, wyjątkowe koszule, ciekawe bluzy, bogaty wybór t-shirt’ów i longsleeve’ów. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego gdzie otrzymają Państwo przystępne ceny oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Podstawowym celem współpracy Ombre Clothing i Tpay.com jest zapewnienie wszystkim obecnym i nowym Klientom sklepu wygodnego systemu płatności umożliwiającego wybór preferowanego sposobu zapłaty. Dzięki temu rozwiązaniu marka Ombre Clothing może dynamicznie zwiększać swój zasięg zapewniając kupującym najwyższą jakość zakupów.

Pełna oferta metod płatności oraz najwyższą jakość, szybkość i bezpieczeństwo gwarantowane przez Tpay.com przyczyniają się do najlepszych standardów obsługi zapewnianych przez Ombre Clothing. Możliwość błyskawicznej zapłaty przy użyciu każdego z niemal 150 kanałów płatności sprawia, ze zamówienia mogą być realizowane natychmiastowo podnosząc satysfakcję z dokonywanych zakupów.

Współpraca Tpay.com i Ombre Clothing nastawiona jest na dostarczenie najbardziej profesjonalnych standardów oraz najlepszej obsługi wszystkim kupującym w kanale internetowym. Korzystając z usług sklepu, Klienci mają pewność, że wybierają rozwiązania najwyższej jakości.

Dlaczego warto wybrać Tpay.com
Ombre Clothing
Ombre Clothing

Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email