en_US pl_PL

Certyfikowani Partnerzy Transferuj.pl
Dołącz do prestiżowego grona partnerów Transferuj.pl i wykorzystaj pełnię możliwości Programu Partnerskiego.

eSprzedaż.com

esporzedaz.com

Właścicielem portalu eSprzedaz.com jest GRUPA ESPRZEDAŻ – lider kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań branży e-commerce. Zajmujemy się zarówno indywidualnymi sprzedawcami, jak i dużymi firmami, które są świadome tego, jak wielki wpływ na sprzedaż w tych czasach ma Internet oraz możliwości jakie ze sobą niesie.
Doświadczenie, które zdobyliśmy wraz z dotychczasowymi naszymi klientami, chcemy teraz przekazać kolejnym firmą, które dopiero zaczynają sprzedaż w sieci i niekoniecznie posiadającymi wielocyfrowe budżety na promocję swojej oferty, marki i sprzedaży online.


Selly Shop

Selly Shop

Selly Shop to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia każdego rodzaju ebiznesu. Oferujemy ponad 60 integracji w każdym pakiecie: z porównywarkami cen, pasażami sklepów, płatnościami elektronicznymi, systemami F/K, fakturami, kurierami oraz integracje z dowolnymi hurtowniami. Minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet to podstawowe zalety platformy Selly.
Oprogramowanie dedykowane jest dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego z możliwością indywidualnej rozbudowy.


Da Grasso

 Da Grasso

Da Grasso to spółka zarządzająca największą polską siecią pizzerii. Naszym celem jest ciągły rozwój i usprawnianie działania sieci. Stale monitorujemy rynek, prowadząc badania i analizy, by jeszcze lepiej dopasować ofertę zarówno do potrzeb klientów, jak i franczyzobiorców. Współpracę z licencjobiorcami opieramy na transparentności zasad i indywidualnych, partnerskich relacjach.
Dzięki temu stworzyliśmy największą w Polsce sieć pizzerii od lat cieszącą się niesłabnącą popularnością wśród klientów i zaufaniem partnerów.


Borbis Media

 Da Grasso

Borbis Media to agencja interaktywna, która wychodzi naprzeciw wszystkim współczesnym firmom. Nasz młody, kreatywny i przede wszystkim doświadczony zespół specjalizuje się w szeroko pojętym marketingu internetowym.

Kompleksowo realizujemy projekty e-commerce – jesteśmy wyspecjalizowani w tworzeniu zaawansowanych sklepów internetowych, uwzględniając takie platformy jak: PrestaShop, WooCommerce, OpenCart, Jigoshop czy Sote. To jednak nie wszystko – projektujemy serwisy WWW, planujemy i wdrażamy kampanie reklamowe oraz SEO, prowadzimy blogi firmowe, efektywnie działamy w serwisach społecznościowych.

http://www.borbis.pl/

Broker System

Broker System

Broker System to profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia serwisu brokera kurierskiego. Twórcą oprogramowania jest Broker działający w branży kurierskiej od kilkunastu lat. Wiedza i doświadczenie umożliwiają rozwój oprogramowania pod kątem realnych i bieżących potrzeb Brokerów.
Reagujemy bardzo szybko na zmiany na rynku, bo dotyczą nas bezpośrednio. Zyskaj sprawdzonego partnera w biznesie.


inote.pl

 inote.pl

inote.pl specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania w modelu Cloud Computing, jak również w projektowaniu dedykowanych rozwiązań, stron www, aplikacji biznesowych. Posiadamy własne produkty typu SaaS (Software as a Service), które obejmują m.in. system do zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy.
Firma zlokalizowana jest w mieście Szczecin w województwie zachodniopomorskim


KM7

KM7

KM7 to zespół doświadczonych specjalistów, którzy od ponad 10 lat tworzą strony, sklepy internetowe i prezentacje multimedialne.
Skutecznie pomagamy naszym klientom realizować cele, odrzucamy schematy, uważnie słuchamy, doradzamy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, często stosując techniki badań marketingowych.


Supercomp Grupa IT

Supercomp Grupa IT

Supercomp Grupa IT od 2004 roku zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych własnych jak i dla klientów zewnętrznych. Wymaga to doskonałych umiejętności programistycznych, graficznych ale także znajomości zagadnień UX oraz UI. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu na różnych polach, od wizytówek kwiaciarni począwszy po autorskie systemy CMS czy CRM, możemy powiedzieć, że jesteśmy zespołem od niestandardowych zadań specjalnych.
Dokładnie słuchamy klientów aby w trakcie realizacji ich potrzeb osiągnąć możliwie najlepszy efekt.


rewizja.net

rewizja.net

rewizja.net Tworzymy skuteczne e-rozwiązania dla biznesu: serwisy internetowe, systemy sprzedaży online oraz witryny WWW.
Posiadamy status Partnera Google wpierając klientów działaniami reklamowy w obrębie wyszukiwarek.


Automater

 Automater

Automater to system do automatyzacji sprzedaży i dostawy wirtualnych towarów, np. cdkey’ów do gier, ebooków, doładowań do telefonów i programów, czyli wszystkiego, co jest w postaci cyfrowej.
Przez Automatera można sprzedawać kody i pliki na Allegro, eBay lub w sklepach internetowych.


OpenSolution

 OpenSolution

OpenSolution od wielu lat zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych.W 2004 wydaliśmy darmowy skrypt do prowadzenia sklepu internetowego o nazwie Quick.Cart, a rok później udostępniliśmy Quick.Cms czyli system pozwalający na zarządzanie własną stroną internetową.
Kierujemy się kilkoma zasadami w tworzeniu oprogramowania. Przede wszystkim nie ilość opcji jest najważniejsza, ale czytelność i intuicyjność obsługi. Ważne są też dla nas wydajność i prostota.


Shoplo

Shoplo

Shoplo to platforma, która pozwala na stworzenie sklepu internetowego w 3 minuty. Przeznaczona jest dla osób, chcących otworzyć swój pierwszy sklep, jak i tych, którzy nie są zadowoleni ze swojej strony i pragną przenieść istniejący sklep na nową platformę w sposób szybki, tani i wygodny.
Dzięki prostej obsłudze, pięknym szablonom RWD, nielimitowanym hostingu oraz licznym integracjom i dodatkom Shoplo wychodzi naprzeciw tym, którzy nie posiadają wiedzy technicznej, a swój czas i pieniądze wolą przeznaczyć na rozwój produktu i działania marketingowe.


eaplikacje.com.pl

 eaplikacje.com.pl

eaplikacje.com.pl Jesteśmy agencją interaktywną, której celem jest tworzenie przyjaznych i profesjonalnych stron internetowych oraz internetowych aplikacji dedykowanych najwyższej jakości.
Bardzo ważne dla nas jest zadowolenie naszego Klienta, który nigdy nie zostaje „porzucony”. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych w zakresie: projektowania stron i sklepów internetowych, hostingu WWW, rejestracji i utrzymania domen internetowych, administracji i zarządzania stronami WWW.


icenter.pl

 icenter.pl

icenter.pl jesteśmy agencją interaktywną działającą od 2000r, która specjalizuje się z tworzeniu wizerunku firm w internecie. W szczególności tworzymy proste i użyteczne strony internetowe (w tym RWD), sklepy, aplikacje mobilne, a także świadczymy usługi z zakresu marketingu oraz pozycjonowania.
Jesteśmy autorami doskonałego systemu WEGO CMS (http://wego.pl), z którego korzystają liczne agencje. WEGO CMS umożliwia szybkie wdrożenia oraz łatwą obsługę strony przez użytkownika.

http://icenter.pl

CloudShipping

 CloudShipping

CloudShipping Przenieś zarządzanie przesyłkami w inny wymiar. Załóż konto w chmurze i zamawiaj kuriera z jednego miejsca. Porównuj swoje umowy z kurierami z brokerami kurierskimi i oszczędzaj nawet do kilkuset złotych miesięcznie. Jeśli masz dobre warunki cenowe stań się jednym z nich i zarabiaj na własnej umowie.
W CloudShipping.pl zintegrujesz API kurierów, płatności online i fakturowanie. CloudShipping.pl – Rewolucja w logistyce przesyłek krajowych i międzynarodowych.

https://www.cloudshipping.pl/

Bilet Pro24

 Bilet Pro24

Bilet Pro24 Nasza działalność skupiała się na tworzeniu oprogramowania dla kin, teatrów oraz filharmonii. W dniu dzisiejszym proponowane przez nas rozwiązania funkcjonują na terenie całego kraju.
Naszą mocną stroną jest ukierunkowanie na indywidualne potrzeby klienta. Jeżeli ktoś jest zainteresowany oprogramowaniem komputerowym ściśle dostosowanym do jego potrzeb znajdzie w naszej firmie dobrego partnera do współpracy. Jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na konkretne potrzeby naszych klientów.

http://biletpro24.pl/

Zostań Partnerem Transferuj.pl

Aby dołączyć do grona Certyfikowanych Partnerów Transferuj.pl i wykorzystać pełnię możliwości Programu Partnerskiego, skontaktuj się z nami.
Opiekun Programu Partnerskiego pomoże Ci w procesie integracji.

Transferuj.pl

Zapisz się do newslettera

Email