en_US pl_PL

Dlaczego warto wybrać Transferuj.pl?
System płatności Transferuj.pl to wybór najlepszych. Przekonaj się dlaczego warto dołączyć do grona naszych Odbiorców Płatności i zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo płatności.

Najwięcej obsługiwanych banków w panelu transakcyjnym Transferuj.pl

Największa liczba metod płatności

Transferuj.pl udostępnia najszerszy wachlarz płatności co daje gwarancje realizacji transakcji w trybie online w największym zakresie na rynku.

Transferuj.pl obsługuje najpopularniejsze kanały bankowości korporacyjnej, co może mieć duże znaczenie dla Państwa klientów, wśród których z pewnością znajdują się osoby prawne.

Zobacz listę metod płatności w Transferuj.pl
Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Transferuj.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone uznanymi certyfikatami.

Krajowy Integrator Płatności S.A. posiada certyfikat PCI DSS  na najwyższym możliwym poziomie: Level 1 dla Service Providerów. Certyfikat ten jest potwierdzeniem spełniania rygorystycznych norm wymaganych przez instytucje płatnicze VISA i MasterCard.

Aby mieć pewność, że dane są bezpieczne, wymuszamy we wszystkich połączeniach do naszych serwerów szyfrowane połączenie TLS, zabezpieczone certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.

Gwarancja bezpieczeństwa
Łatwe wdrożenie i automatyzacja
Łatwe wdrożenie i automatyzacja

Łatwa integracja ze sklepem

Transferuj.pl udostępnia dziesiątki gotowych modułów i wtyczek, dzięki którym możesz dokonać szybkiej integracji systemu płatności ze swoim sklepem w ramach najbardziej popularnych platform sklepowych.

System Transferuj.pl zapewnia również profesjonalną pomoc techniczną, która pomoże Ci w procesie integracji systemu płatności.

Moduły sklepowe Transferuj.pl

Jak rozpocząć przyjmowanie płatności?

Wystarczy kilka minut aby dołączyć do grona Odbiorców Płatności Transferuj.pl i cieszyć się najlepszym system płatności.

Automatyzacja wpłat
Automatyzacja wpłat

Automatyzacja wpłat

Prowadząc sprzedaż za pomocą systemu płatności Transferuj.pl możliwa jest automatyzacja księgowania wpłat a co za tym idzie w pełni automatycznie przetwarzanie zamówień i ich natychmiastowa realizacja.

Aby zautomatyzować sprzedaż w swoim sklepie wystarczy podążać za dostarczoną dokumentację techniczną. Dział Techniczny Transferuj.pl służy pomocą w razie wystąpienia trudności.

Automatyzacja w Transferuj.pl
Wygoda sprzedaży

Wygoda sprzedaży

Jako Odbiorca Płatności Transferuj.pl masz możliwość budowania odnośników płatności za pojedyncze zakupy np. sprzedając przedmiot w serwisach aukcyjnych.

Wypłata zgromadzonych na koncie środków odbywa się w dniu złożenia zlecenia. Odbiorca Płatności nie musi czekać 5-7 dni na otrzymanie pieniędzy.

Dowiedz się więcej o Panelu Odbiorcy Płatności
Wygoda sprzedaży
Elastyczne rozwiązania
Elastyczne rozwiązania

Elastyczne rozwiązania

Transferuj.pl jako pierwszy system płatności w Polsce przygotował panel transakcyjny w technologii Responsive Web Design, który dostosowuje się do wielkości urządzenia, na którym jest wyświetlany.

Wygląd panelu transakcyjnego może być również dostosowany do wyglądu platformy Odbiorcy Płatności zwiększając zaufanie kupujących.

Dowiedz się więcej o RWD

Masz własną aplikację mobilną?

Dzięki bibliotekom mobilnym możesz zintegrować płatności przez Transferuj.pl w obrębie Twojej aplikacji. Klienci nie muszą otwierać przeglądarki dzięki czemu płatność jest bezpieczna i przebiega szybciej.

eHat.me

eHat.me – jedynie w Transferuj.pl

Transferuj.pl jako jedyny system płatności na świecie oferuje możliwość zapłaty przez serwis eHat.me – elektroniczny kapelusz pozwalający przeprowadzić zbiórkę pieniędzy w sieci.

eHat.me pomoże Państwu zdobyć nowych Klientów oraz zauważalnie zwiększyć obroty. Dzięki współpracy z serwisem eHat.me możesz promować swój sklep i produkty oraz dać Klientom możliwość składania się zakup oferowanego asortymentu.

Dowiedz się więcej o eHacie
eHat.me
Płatności kartą na najwyższym poziomie
Płatności kartą na najwyższym poziomie

Płatności kartą na najwyższym poziomie

Transferuj.pl stawia przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego przy rozliczaniu transakcji współpracuje ze światowymi liderami jak amerykańska firma Elavon, która przeprowadza rocznie transakcje o wartości 300 miliardów dolarów.

Po przejściu procesu weryfikacji, Odbiorca Płatności otrzymuje możliwość posługiwania się znakiem Elavon Verified Merchant. Znak można zmieścić na swojej stronie jako potwierdzenie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa płatności kartą.

Dlaczego wybrać Elavon w Transferuj.pl?
Bramka płatności

Zintegrowana Bramka Płatności Kartą

Zintegrowana Bramka Płatności Kartą umożliwia Klientom płatności kartą w obrębie serwisu Sprzedającego bez przekierowywania na kolejne strony systemów płatności.

Zintegrowana Bramka to szybkość i wygoda zapłaty dla Kupujących oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości dostarczane przez sklep.

Bramka oferuje również możliwość zapamiętania karty i późniejszej płatności jednym kliknięciem.

Zintegrowana Bramka Transferuj.pl
Bramka płatności

Może Cię zainteresować

Transferuj.pl

Zapisz się do newslettera

Email