Soliści

Looking for a journey of your life?
Thnaks to Tpay, the Travel Club "Soliści" enables a perfectly organized journeys for you and your frined within one simple click. Find out payment solutions giving your customers a fast money transfer.

pkp-informatyka
Klient

PKP Informatyka

Branża

Transport

Co wdrożono?

BLIK One-Click zapamiętujący płatnika, BLIK LVL 0 na bilkom.pl oraz integracja banków na stronie

Współpraca z Tpay

Tpay to jedyny operator płatności obsługujący płatności w aplikacji i serwisie Bilkom. Dzięki wdrożeniu zarówno kart płatniczych, jak i szybkiej i uwielbianej przez użytkowników w Polsce metody BLIK, transakcja trwa zaledwie parę sekund. Oczywiście nie ma również konieczności drukowania biletu – wystarczy posiadać smartfon.

 

Więcej informacji o naszym kliencie, czyli PKP Informatyka możecie usłyszeć od członkini zarządu – Anny Sabiny Wojciechowskiej, w zrealizowanym przez nas wywiadzie.

pkp-blikom

Bilet w aplikacji BILKOM

Bilkom to aplikacja mobilna, która umożliwia pasażerom nie tylko sprawny zakup biletu, ale także zaplanowanie całej trasy. Daje również dostęp do rozkładu jazdy, z wszelkimi towarzyszącymi udogodnieniami. To pewnego rodzaju mobilny serwis informacyjny, który obejmuje wszystkich kolejowych przewoźników pasażerskich w Polsce, a także większość przewoźników europejskich.

Obecnie Bilkom zintegrowany jest już z większością przewoźników w Polsce, co daje użytkownikom ogromne szanse na znalezienie tam idealnego połączenia komunikacyjnego.

Aplikacja, dzięki wdrożeniu Tpay, udostępnia najpopularniejsze metody płatności, dzięki czemu pasażer może wybrać tę, którą lubi najbardziej, a także sfinalizować zakup w mgnieniu oka – bez tracenia czasu na stanie w kolejce.