Dlaczego Elavon?

Oferuj swoim Klientom sprawdzone i bezpieczne rozwiązania płatnicze - takie jak płatności kartowe Elavon z którymi Tpay współpracuje od lat.

elavon-w-tpay

Czym jest Elavon?

Elavon od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania płatnicze oparte na najnowszej, stale rozwijającej się technologii. Dba o to, by było one wydajne i dostosowane dla wszystkich rodzajów płatności oraz środowisk ich przetwarzania. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest wielką korporacją, czy małym lokalnym biznesem - będzie zawsze stabilnie połączona ze światem płatności i biznesu.

Dlaczego warto korzystać z Elavon?


Dostępność

Elavon to piąta największa instytucja finansowa na świecie. Firma, która rozlicza rocznie transakcje o wartości 300 miliardów dolarów, ma ponad 1,2 miliona klientów na całym świecie.

Elavon należy do U.S. Bancorp i dostarcza rozwiązania płatnicze klientom w Stanach Zjednoczonych, Europie, Kanadzie, Meksyku i Brazylii.

Bezpieczeństwo

Bycie potężną, międzynarodową firmą niesie ze sobą zobowiązania w postaci spełniania szeregu wymogów dotyczących bezpieczeństwa przetwarzanych środków oraz jakości obsługi klienta.

Aby rozpocząć współpracę z Elavon spółka Krajowy Integrator Płatności S.A. przeszła szereg procesów certyfikacji, w celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług i przechowywanych danych.

Zaufanie

Państwo również mogą dołączyć do bezpiecznej sieci akceptacji Elavon i po pomyślnej weryfikacji posługiwać się znakiem Elavon Verified Merchant

Nie każda firma może bowiem zostać klientem Elavonu. Elavon ręcznie weryfikuje, sprawdza legalność działalności i dopiero jeśli nie ma cienia wątpliwości odnośnie legalności prowadzonego biznesu – przyjmuje danego Odbiorcę do swojej sieci akceptacji.

Zalety Elavon


1
Stabilność i bezpieczeństwo
Spółka Elavon całkowicie należy do U.S. Bancorp (NYSE: USB) piątego co do wielkości banku komercyjnego w USA z 353 mld USD sumy aktywów.
2
Rozwiązania na każdą skalę
Elavon przetwarza ponad trzy milliardy transakcji rocznie dla ponad 1 300 000 firm na całym świecie. Wśród klientów Elavon są przedsiębiorstwa o każdej skali działalności.
3
Serwis 24H
Wsparcie oraz pomoc serwisowa dostępna jest dla Odbiorców, którzy podpisali umowę z Elavon przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.
4
Najszerszy wybór kart
Elavon zapewnia akceptację i rozliczenie transakcji kartami VISA, Visa Electron, VPay, MasterCard orazMaestro.
5
Obsługa w wielu walutach
DCC – Usługa dostępna dla posiadaczy kart Visa i MasterCard, umożliwiająca płatność w walucie obcej, akceptujemy aż 48 walut oraz udzielamy rabatów na takie transakcje.
6
Zintegrowana bramka
Pierwsza w Polsce usługa, dzięki której możesz przyjmować płatności kartą w obrębie swojego sklepu.
elavon-imerchantconnect

Gdzie gromadzone są środki z transakcji kartowych? Jak je wypłacić?

Wszystkie środki z transakcji kartowych przetwarzanych przez Elavon znajdują się na koncie Odbiorcy Płatności w ramach serwisu iMerchantConnect.

Zgromadzone środki wypłacane są zgodnie z umową – najczęściej codziennie. Zaloguj się do iMerchantConnect aby poznać szczegóły.

Panel logowania iMerchantConnect

Transakcja w Tpay jest oczekująca, a płatność kartowa została odrzucona. Dlaczego?

Problem wystąpił po stronie Płatnika. Należy upewnić się czy wykorzystywana przez Klienta karta nie posiada limitów transakcji lub innych ograniczeń.

elavon-oczekujaca-transakcja