EN PL

tpay.com Newspaper articles
You can download them and use in any form. If you need more information concerning any subject, please feel free to contact us, we will prepare them for you.

Gazeta Finansowa

Niemal każdego dnia na rynku pojawiają się nowe technologie i rozwiązania, mające ułatwić prowadzenie e-handlu. Choć większość z nich dotyczy usprawnień w sferze magazynowania, dostaw czy działań marketingowych, ich wspólnym mianownikiem jest chęć automatyzacji procesów, redukcji kosztów i zwiększania sprzedaży. Czy na tym polu mogą sprawdzić się również innowacje w dziedzinie metod płatności? Zdecydowanie warto przyjrzeć się możliwościom, jakie oferują nowatorskie rozwiązania.

Download PDF

Evigo

System płatności internetowych Transferuj.pl nawiązał współpracę ze startupem eHat.me.
Firma Transferuj.pl rozszerza zakres swoich usług płatniczych i nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami. W ostatnim czasie z usług firmy zaczęła korzystać platforma multibrandowa Showroom. Teraz pośrednik płatności będzie obsługiwał startup eHat.me. Jest to nowe przedsięwzięcie wprowadzone na rynek przez firmę Krajowy Integrator Płatności, zajmującej się tworzeniem nowych form płatności internetowych.

Go to website

mensis.pl

Przedsięwzięcie Krajowego Integratora Płatności SA i firmy Elavon znalazło się w gronie trzech najlepszych rozwiązań płatniczych. Wyróżnione rozwiązanie to Bramka Płatności Kartami zintegrowana z serwisem sprzedającego w ramach stworzonego przez KIP SA systemu Transferuj.pl.

Go to website

Gazeta Finansowa

Podczas dokonywania zakupów w sklepach internetowych sfinalizowanie transakcji poprzez płatność jest ostatnim, ale najważniejszym krokiem procesu zakupowego z punktu widzenia właściciela sklepu. Zapewnienie klientom możliwości zapłaty poprzez bezpieczny i niezawodny, ale jednocześnie wygodny system płatności jest jednym z podstawowych elementów dla skutecznej sprzedaży w sieci.

Download PDF


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email