Visa Checkout

Visa Checkout umożliwia zapisanie Twoich kart płatniczych, debetowych, kredytowych lub prepaid oraz adresu dostawy. W usłudze Visa Checkout zapisujesz je tylko raz i korzystasz ile chcesz

visa-checkout-tpay

Czym jest Visa Checkout?

Visa Checkout to sprawdzona na świecie, szybka, wygodna i bezpieczna forma płatności, która od roku dostępna jest także w Polsce. To nowy standard w realizacji płatności online, umożliwiający szybkie i bezpieczne płatności. Jak z tego korzystać? Wystarczy, że jednorazowo przypiszesz dowolną kartę płatniczą do indywidualnego konta zarejestrowanego w Visa Checkout, a do sfinalizowania transakcji wystaczy wybranie jednego przycisku w panelu transakcyjnym i potwierdzenie płatności. Tak prosta procedura z pewnością pomoże Tobie zmniejszyć współczynnik porzucanych koszyków.

Visa Checkout to szybki, bezpieczny sposób płatności, który nie wymaga integracji - w Tpay może z niego korzystać każdy e-sklep.

Dlaczego potrzebujesz Visa Checkout?


Szybkość i bezpieczeństwo

Korzystaj z gwarancji bezpieczeństwa Visa i Tpay

Nie wymaga integracji

Rozwiązanie przygotowanie przez Tpay nie wymaga żadnej integracji i nakładu pracy

Prosta procedura

Aby zapłacić wystarczy wybrać przycisk w panelu transakcyjnym i potwierdzić płatność

Dlaczego warto?

Visa checkout to przede wszystkim oszczędność czasu. Wszystkie karty płatnicze (debetowe, kredytowe czy prepaid), a także adres dostawy zapisujesz jednorazowo w usłudze Visa Checkout. Dzięki temu przy kolejnych zakupach nie musisz wpisywać ich ponownie, a zatem zakupy przebiegają łatwiej i przede wszystkim szybciej.

Po drugie – zaawansowane zabezpieczenia. W Tpay stawiamy na zaufane płatności, a jedną z takich metod jest właśnie Visa Checkout. System ten stosuje kilka poziomów bezpieczeństwa, by chronić Twoje dane płatnicze. Udostępnia także usługę chargeback, który rozwiąże Twoje ewentualne problemy z dostawą lub niezgodnością towaru z zamówieniem i pomoże Ci odzyskać pieniądze.

Po trzecie, jedno logowanie wystarczy by robić zakupy na różnych urządzeniach. Nie ważne czy kupujesz na tablecie, laptopie, czy smartfonie -  w celu zapłaty, wystarczy login i hasło.

visa-zapamietanie-karty