EN PL

Dołącz do nas już dziś!

Wypełnij aplikację na stanowisko: Specjalista Ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Poznań
Czas pracy:  praca na stałe
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, z możliwością przedłużenia zgodnie ze ścieżką kariery na umowę o pracę
Wymiar czasu pracy : 1/2 etatu lub pełen etat

Jeżeli:

  • Lubisz kontakt z klientem a praca z ludźmi to Twój żywioł.
  • Jesteś opanowana/y i życzliwa/y w kontaktach z klientami.
  • Potrafisz jasno wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe problemy.
  • Bardzo dobrze obsługujesz komputer i sprawnie poruszasz się po Internecie.
  • Jesteś osobą komunikatywną i kreatywną.
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta – dodatkowy atut.
  • Masz umiejętność poprawnego wysławiania się oraz dobrą dykcję do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Znasz zasady ortografii i gramatyki języka polskiego
  • Dobrze obsługujesz komputer
  • Szybko przyswajasz wiedzę

Szukamy właśnie Ciebie!

Twoje obowiązki:

  • Odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów drogą e-mailową i telefoniczną.
  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta i ciągłe pogłębianie wiedzy na temat produktów oferowanych przez firmę
  • Ogólne zadania administracyjne i biurowe (rozwiązywanie problemów)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Siedzibę firmy i tym samym pracę w samym centrum Poznania.
  • Pracę zmianową od poniedziałku do soboty (możliwe elastyczne godziny pracy).
  • Możliwość szybkiego rozwoju.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz lekcje języka angielskiego

Nie zastanawiaj się jeśli dodatkowo

  • znasz język angielski
  • masz umiejętności techniczne lub chęć ich nauczenia się

Zapraszamy do zespołu i czekamy na Twoje zgłoszenie!
Aby Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane do dalszego procesu rekrutacji uzupełnij proszę formularz na stronie:

Imię i nazwisko *
Telefon kontaktowy *
Wykształcenie *
Czy obecnie jesteś studentem lub doktorantem *
     Tak     Nie
Czy obecnie jesteś zatrudniony/na w innej firmie *
     Tak     Nie
Podaj wysokość miesięcznego wynagrodzenia brutto, jaka Ciebie interesuje *
Miejsce zamieszkania *
Opisz projekty w jakich brałeś/aś udział i Twoje doświadczenie zawodowe *

Twoje CV *
captcha
     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 73, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Tpay.com