EN PL

Napisali o nas

Artykuły prasowe na temat tpay.com/Transferuj.pl
Materiały można pobrać a następnie wykorzystać w dowolnej formie. Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat publikacji lub rozwiązań tpay.com, prosimy o kontakt.

Evigo

Wywiad z Prezesem Zarządu – Pawłem Działakiem

Komercyjny start serwisu Transferuj.pl nastąpił na przełomie 2010/11 roku. Dzisiaj, po 4 latach niezwykle dynamicznego rozwoju, możemy zaoferować naszym klientom ponad 150 różnorodnych metod płatności online – mówi w rozmowie z redakcją Evigo Paweł Działak, prezes zarządu Transferuj.pl.

Wśród nich jest największy wybór e-transferów, płatności kartami, systemy odroczonych płatności, czy dostępne tylko w tym serwisie przelewy online za pomocą kodów QR i serwis do zbiórek i płatności grupowych eHat.me. Rocznie za pośrednictwem systemu Transferuj.pl dokonywanych jest już kilka milionów transakcji.

Przejdź do strony

forumbiznesu

Transferuj.pl wprowadza nową jakość na rynek usług płatniczych w sektorze eCommerce. System oferuje największą liczbę i różnorodność metod płatności na rynku – ponad 150 sposobów finalizowania transakcji. Ofertę uzupełniają nagradzana Zintegrowana Bramka Płatności Kartą, pełna obsługa transakcji mobilnych (kody QR i BLIK) oraz narzędzie do zbiórek i płatności grupowych – serwis eHat.me.

Na rynku dostępne jest wiele rozwiązań płatniczych i wybór optymalnego narzędzia może w pierwszej chwili wydawać się skomplikowany. Z pomocą przychodzą jednak twarde dane, które jasno pokazują wyraźną przewagę Transferuj.pl nad konkurencją.

Przejdź do strony

mensis.pl

Budując swój biznes o zadowolenie Klientów, nawiązywanie długotrwałych relacji oraz wizerunek niezawodnego sprzedawcy, uda się osiągnąć znacznie więcej niż próbując za wszelką cenę maksymalizować zysk w krótkim okresie. Dlatego właśnie tak ważne jest myślenie perspektywiczne i wybieranie rozwiązań efektywnych w każdej sytuacji. Jeżeli zastosowana technologia czy dostawca nie spełnia naszych oczekiwań należy szybko rozejrzeć się za alternatywą. Przy okazji może okazać się, że nowa współpraca zaowocuje dodatkowymi możliwościami technologicznymi lub promocyjnymi. Najważniejsze pozostaje jednak to, że nie ma najmniejszych powodów by trwać przy nieskutecznych partnerach z powodu niechęci do zmian – liczy się jakość.

Przejdź do strony

Evigo

Wybór pośrednika płatności musi być świadomy i poprzedzony analizą własnych potrzeb. Dzięki temu rozmowy toczą się płynnie i wedle harmonogramu wdrożenia. Chcemy pokazać, że od momentu rozpoczęcia rozmów, przez podjęcie decyzji, do wdrożenia nie musi wcale upłynąć wiele czasu. W Transferuj.pl zadbaliśmy o to, żeby proces rozpoczęcia współpracy zautomatyzować na wielu płaszczyznach. Nie ważne czy jesteś przedstawicielem wiodącej marki na rynku czy dopiero rozpoczynającym działalność sklepem internetowym. Na każdym etapie służymy Ci pomocą i radą, a decyzja o wyborze akurat tego pośrednika płatności może zostać podjęta już podczas pierwszej rozmowy.

Przejdź do strony

mensis.pl

Wykorzystanie potencjału mobilnych klientów oraz szeroko rozumianego m-commerce stało się w ostatnim czasie jednym z najczęściej omawianych i analizowanych wątków prowadzenia biznesu w modelu omnichannel. Dane, pochodzące z wielu uznanych rynkowych badań i naukowych raportów, wyraźnie pokazują niezwykle dynamiczne wzrosty w tym segmencie, wysoką konwersję sprzedaży, dużą regularność zakupów i wiele innych statystyk, które powinny przykuć uwagę właścicieli sklepów.

Link do części 2

Link do części 3

Przejdź do strony

eCommercePolska

W celu skutecznego sprostania nowym oczekiwaniom i nawykom Klientów, sklepy musiały podążyć za zmianami i wprowadzić model omnichannel, który najlepiej spełnia aktualne potrzeby konsumentów.

Istnieje wiele dróg dotarcia do mobilnych konsumentów. Ich wykorzystanie powinno zależeć głównie od dostępnych środków i skali działalności. Pewne jest natomiast, że kwestią m-commerce należy zainteresować się jak najszybciej. Niewykorzystanie okazji i odpuszczenie rywalizacji o Klientów wykorzystujących do zakupów urządzenia mobilne może doprowadzić do utarty przewagi konkurencyjnej na rynku.

Ciągle rosnąca konkurencja oraz rosnące oczekiwania konsumentów sprawiają, że sklepy działające w klasycznych modelach biznesowych z coraz większym trudem mogą osiągać wysokie zyski oraz zwiększać sprzedaż. Jednym ze sposobów na odwrócenie tego trendu jest rozpoczęcie sprzedaży zagranicznej w modelu cross-border.

Pobierz wersję PDF

Gazeta Finansowa

Niemal każdego dnia na rynku pojawiają się nowe technologie i rozwiązania, mające ułatwić prowadzenie e-handlu. Choć większość z nich dotyczy usprawnień w sferze magazynowania, dostaw czy działań marketingowych, ich wspólnym mianownikiem jest chęć automatyzacji procesów, redukcji kosztów i zwiększania sprzedaży. Czy na tym polu mogą sprawdzić się również innowacje w dziedzinie metod płatności? Zdecydowanie warto przyjrzeć się możliwościom, jakie oferują nowatorskie rozwiązania.

Pobierz wersję PDF

Evigo

System płatności internetowych Transferuj.pl nawiązał współpracę ze startupem eHat.me.
Firma Transferuj.pl rozszerza zakres swoich usług płatniczych i nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami. W ostatnim czasie z usług firmy zaczęła korzystać platforma multibrandowa Showroom. Teraz pośrednik płatności będzie obsługiwał startup eHat.me. Jest to nowe przedsięwzięcie wprowadzone na rynek przez firmę Krajowy Integrator Płatności, zajmującej się tworzeniem nowych form płatności internetowych.

Przejdź do strony

mensis.pl

Przedsięwzięcie Krajowego Integratora Płatności SA i firmy Elavon znalazło się w gronie trzech najlepszych rozwiązań płatniczych. Wyróżnione rozwiązanie to Bramka Płatności Kartami zintegrowana z serwisem sprzedającego w ramach stworzonego przez KIP SA systemu Transferuj.pl.

Przejdź do strony

Gazeta Finansowa

Podczas dokonywania zakupów w sklepach internetowych sfinalizowanie transakcji poprzez płatność jest ostatnim, ale najważniejszym krokiem procesu zakupowego z punktu widzenia właściciela sklepu. Zapewnienie klientom możliwości zapłaty poprzez bezpieczny i niezawodny, ale jednocześnie wygodny system płatności jest jednym z podstawowych elementów dla skutecznej sprzedaży w sieci.

Pobierz wersję PDF


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email