EN PL

Artykuły prasowe na temat Tpay.com/Transferuj.pl
Materiały można pobrać a następnie wykorzystać w dowolnej formie. Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat publikacji lub rozwiązań Tpay.com, prosimy o kontakt.

Cashless

Od teraz każdy z merchantów, który akceptuje już karty, może jednocześnie zaoferować swoim klientom opcję płatności przy pomocy portfela Visa Checkout bezpośrednio w panelu transakcyjnym.

Przejdź do strony

Cashless

Google Pay jako jedna z metod płatności pojawi się w sklepach obsługiwanych przez Tpay jeszcze w tym miesiącu

Przejdź do strony

Antyweb

Smartfony zastępują już karty płatnicze. Nowe rozwiązanie BLIK-a może zrewolucjonizować rynek płatności. Fastpass to terminal w formie aplikacji mobilnej, który umożliwia przyjmowanie płatności bezgotówkowych poprzez smartfony.

Przejdź do strony

Antyweb

Przyznam, że nie przyszło mi do głowy, że można tak wykorzystać ten mobilny system płatności BLIK, choć jak o tym czytam wydaje się taki oczywisty.

Przejdź do strony

media2.pl

Smartfony zastępują już karty płatnicze. Mogą też pełnić rolę wygodnych terminali do przyjmowania płatności. Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które mają maksymalnie uprościć płatności, skierowanych właśnie do drobnych przedsiębiorców.

Przejdź do strony

prnews.pl

Do płatności bezgotówkowych powoli przekonuje się coraz większy odsetek Polaków. Do wzrostu popularności nowoczesnych metod płatniczych konieczne jest zwiększenie liczby miejsc, gdzie takich płatności można dokonać.

Przejdź do strony

prnews.pl

Płatności bezgotówkowe to już nie tylko transakcje przy użyciu karty. Coraz częściej na tym polu błyszczą nowe technologie i ciekawe rozwiązania. Do płatności wystarczy zegarek, lub opaska, a czasem wystarczy się po prostu uśmiechnąć…

Przejdź do strony

prnews.pl

Zgodnie z ostatnimi planami Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii e-paragon ma być wydawany tylko tym osobom, które dokonały płatności kartą.

Przejdź do strony

prnews.pl

Płatności bezgotówkowe to już standard. Szczególnie w dużych miastach. W Warszawie naprawdę ciężko trafić na miejsce, gdzie nie będziemy mogli zapłacić przy użyciu karty. Stopniowo pojawiają się kolejne trendy – płatności mobilne i wearables.

Przejdź do strony

prnews.pl

Krajowy Integrator Płatności S.A będący właścicielem systemu płatności Tpay.com, oraz pierwszego mobilnego terminalu BLIK – Fastpass, został pierwszym partnerem merytorycznym serwisu Fintek.pl.

Przejdź do strony

biuroprasowe.orange.pl

Whirla, SEEDIA, Fastpass, Naviparking i Makigami rozpoczęły akcelerację z Orange Polska. Inteligentne miasto, BLIK i sztuczna inteligencja w biznesie – w tych obszarach operator będzie przez najbliższe 12 tygodni rozwijać rozwiązania wspólnie z przedsiębiorcami.

Przejdź do strony

poradnikbiznesu.info

Im więcej kanałów płatności dostępnych w bramce tym większa szansa, że klient zrealizuje transakcje od początku do końca.

Przejdź do strony

prnews.pl

Polacy polubili płatności bezgotówkowe – preferuje je ponad 50 proc. konsumentów, głównie ze względu na wygodę i oszczędność czasu. W obiegu znajduje się blisko 38 mln kart płatniczych. Zyskują przede wszystkim płatności zbliżeniowe.

Przejdź do strony

newseria.pl

Polacy polubili płatności bezgotówkowe – preferuje je ponad 50 proc. konsumentów, głównie ze względu na wygodę i oszczędność czasu. W obiegu znajduje się blisko 38 mln kart płatniczych.

Przejdź do strony

newseria.pl

2018 rok przyniesie dalszy wzrost rynku e-handlu, nawet o 30 proc. Jego wartość może wzrosnąć do blisko 60 mld zł do 2020 roku – szacują eksperci Tpay.com.

Przejdź do strony

pb.pl

Przedstawiciele lubuskich i wielkopolskich Gazel Biznesu cieszą się z koniunktury i deklarują, że nie boją się jej osłabienia

Przejdź do strony

prnews.pl

PKP oferuje swoim klientom nową usługę pozwalającą w łatwy i szybki sposób na zakup biletu, czy sprawdzenie rozkładu jazdy pociągów.

Przejdź do strony

cashless.pl

Od dwóch tygodni możecie korzystać z nowego wygodnego sposobu zakupu biletów na podróż koleją. Spółka PKP Informatyka uruchomiła serwis bilkom.pl działający na razie w wersji beta.

Przejdź do strony

prnews.pl

W Polsce już 8 na 10 płatności kartą to transakcje zbliżeniowe. Polacy posiadają coraz więcej kart płatniczych – Związek Banków Polskich informuje, że mamy ich w portfelach już 37,76 mln.

Przejdź do strony

marketerplus.pl

Jedną z głównych przyczyn unikania zakupów w sieci, akcentowaną przez użytkowników, jest obawa o bezpieczeństwo płatności.

Przejdź do strony

eizba.pl

BLIK w kolejnym sklepie internetowym – teraz pora na OleOle.pl! Płacimy w sieci coraz wygodniej i bezpieczniej!

Przejdź do strony

Ole Ole

Od kilku dni klienci sklepu internetowego OleOle.pl mogą płacić za swoje zakupy BLIKIEM, bardzo wygodnym i szybko zyskującym na popularności sposobem płatności.

Przejdź do strony

MarketingPrzyKawie

Znamy już laureatów najważniejszych nagród branży e-commerce w Polsce. 29 listopada wręczono statuetki w VI edycji konkursu Ekomersy.

Przejdź do strony

MarketingiBiznes

Odkąd zająłem się płatnościami on-line zawsze miałem wrażenie, że temat ten podejmowany jest przez właścicieli e-biznesów mniej więcej na samym końcu. Zastanawiałem się wielokrotnie z czego może to wynikać i doszedłem do wniosku, że proces decyzyjny odzwierciedla proces zakupowy w typowym sklepie internetowym. Jednym z ostatnich kroków jest właśnie zapłata za towar.

Przejdź do strony

eska.pl

Wracasz z imprezy, ostatni autobus odjechał Ci sprzed nosa, więc chcesz zamówić taksówkę, ale nie masz przy sobie gotówki? Teraz to żaden kłopot! Z pomocą przybywa BLIK i płatność bezgotówkowa! Sprawdź jak to działa.

Przejdź do strony

prnews.pl

Rozwiązanie na skalę światową! Ułatwienie pracy i oszczędność czasu dla developerów! O czym mowa? O udostępnionych przez Tpay.com bibliotekach do integracji systemu w ponad 40 językach programowania!

Przejdź do strony

prnews.pl

Płać BLIKIEM i nie szukaj portfela! Teraz podróż taksówką bez gotówki nie stanowi problemu. Korzystając z akcji promocyjnej „50% z BLIK w M1 TAXI” i podając hasło „BLIK” otrzymasz zwrot do 50% ceny przejazdu.

Przejdź do strony

cashless.pl

Od niedawna płatności bezgotówkowe bezpośrednio na swoich telefonach przyjmują kierowcy jednej z poznańskich korporacji taksówkowych.

Przejdź do strony

cashless.pl

Pewnie większość z Was nie miała pojęcia, że fintechów w Polsce jest aż tyle. Ja przynajmniej jestem zaskoczony. Gdy wpadłem na pomysł przygotowania niniejszego zestawienia, wydawało mi się, że ograniczy się ono do 15, może 20 podmiotów. Szybko okazało się jednak, że jest ich o wiele więcej.

Przejdź do strony

jaworowi.cz

Chcąc otworzyć sklep internetowy we własnym zakresie z użyciem WordPress’a – należy znaleźć elastyczne i kompleksowe rozwiązanie, którego nie trzeba będzie zmieniać po roku, kiedy sklep się rozwinie, a nasze potrzeby wzrosną.

Przejdź do strony

fintek.pl

Od dziś we wszystkich kantorach sieci Pomarańczarnia zapłacisz BLIKIEM. Jest to pierwsze takie wdrożenie w Polsce, możliwe dzięki aplikacji Fastpass by Tpay.com.

Przejdź do strony

biznes.pap.pl

Aplikacja Fastpass by Tpay.com to pionierskie i jedyne rozwiązanie na rynku e-płatności, zarówno dla małych, jak i średnich firm, które umożliwia przyjmowanie płatności przez telefon bez zbędnych urządzeń i abonamentu.

Przejdź do strony

prnews.pl

Od dziś we wszystkich kantorach sieci Pomarańczarnia zapłacisz BLIKIEM. Jest to pierwsze takie wdrożenie w Polsce, możliwe dzięki aplikacji Fastpass by Tpay.com. Wydaje się niemożliwe? A jednak!

Przejdź do strony

cashless.pl

Poznańskie kantory Pomarańczarnia rozpoczęły przyjmowanie płatności bezgotówkowych przy pomocy aplikacji Fastpass.

Przejdź do strony

MarketingiBiznes

E-płatności Dawid Cichy
marketingibiznes.pl

Każdy handlujący w Internecie musi liczyć się z tym, że jego konsumenci będą chcieli zapłacić przelewem. Według raportu na temat e-commerce 31% kupujących płaci przelew, 38% zaś szybkimi płatnościami. Spójrzmy, jak możemy zwiększyć sprzedaż poprzez optymalizacje płatności online.

Przejdź do strony

Fintek

Visa Checkout to kolejne wdrożenie innowacji na rynku przez Tpay.com wychodzące naprzeciw potrzebom klientów i zapewniające szybkie, proste i bezpieczne zakupy w sieci.

Tpay.com jako pierwszy dokonał integracji i udostępnienia usługi od strony technicznej w polskich e-sklepach – RTV EURO AGD i OleOle! Ich klienci mogą już wykonywać transakcje przy użyciu Visa Checkout.

Przejdź do strony

Evigo

Wywiad z Prezesem Zarządu – Pawłem Działakiem

Komercyjny start serwisu Transferuj.pl nastąpił na przełomie 2010/11 roku. Dzisiaj, po 4 latach niezwykle dynamicznego rozwoju, możemy zaoferować naszym klientom ponad 150 różnorodnych metod płatności online – mówi w rozmowie z redakcją Evigo Paweł Działak, prezes zarządu Transferuj.pl.

Wśród nich jest największy wybór e-transferów, płatności kartami, systemy odroczonych płatności, czy dostępne tylko w tym serwisie przelewy online za pomocą kodów QR i serwis do zbiórek i płatności grupowych eHat.me. Rocznie za pośrednictwem systemu Transferuj.pl dokonywanych jest już kilka milionów transakcji.

Przejdź do strony

forumbiznesu

Transferuj.pl wprowadza nową jakość na rynek usług płatniczych w sektorze eCommerce. System oferuje największą liczbę i różnorodność metod płatności na rynku – ponad 150 sposobów finalizowania transakcji. Ofertę uzupełniają nagradzana Zintegrowana Bramka Płatności Kartą, pełna obsługa transakcji mobilnych (kody QR i BLIK) oraz narzędzie do zbiórek i płatności grupowych – serwis eHat.me.

Na rynku dostępne jest wiele rozwiązań płatniczych i wybór optymalnego narzędzia może w pierwszej chwili wydawać się skomplikowany. Z pomocą przychodzą jednak twarde dane, które jasno pokazują wyraźną przewagę Transferuj.pl nad konkurencją.

Przejdź do strony

mensis.pl

Budując swój biznes o zadowolenie Klientów, nawiązywanie długotrwałych relacji oraz wizerunek niezawodnego sprzedawcy, uda się osiągnąć znacznie więcej niż próbując za wszelką cenę maksymalizować zysk w krótkim okresie. Dlatego właśnie tak ważne jest myślenie perspektywiczne i wybieranie rozwiązań efektywnych w każdej sytuacji. Jeżeli zastosowana technologia czy dostawca nie spełnia naszych oczekiwań należy szybko rozejrzeć się za alternatywą. Przy okazji może okazać się, że nowa współpraca zaowocuje dodatkowymi możliwościami technologicznymi lub promocyjnymi. Najważniejsze pozostaje jednak to, że nie ma najmniejszych powodów by trwać przy nieskutecznych partnerach z powodu niechęci do zmian – liczy się jakość.

Przejdź do strony

Evigo

Wybór pośrednika płatności musi być świadomy i poprzedzony analizą własnych potrzeb. Dzięki temu rozmowy toczą się płynnie i wedle harmonogramu wdrożenia. Chcemy pokazać, że od momentu rozpoczęcia rozmów, przez podjęcie decyzji, do wdrożenia nie musi wcale upłynąć wiele czasu. W Transferuj.pl zadbaliśmy o to, żeby proces rozpoczęcia współpracy zautomatyzować na wielu płaszczyznach. Nie ważne czy jesteś przedstawicielem wiodącej marki na rynku czy dopiero rozpoczynającym działalność sklepem internetowym. Na każdym etapie służymy Ci pomocą i radą, a decyzja o wyborze akurat tego pośrednika płatności może zostać podjęta już podczas pierwszej rozmowy.

Przejdź do strony

mensis.pl

Wykorzystanie potencjału mobilnych klientów oraz szeroko rozumianego m-commerce stało się w ostatnim czasie jednym z najczęściej omawianych i analizowanych wątków prowadzenia biznesu w modelu omnichannel. Dane, pochodzące z wielu uznanych rynkowych badań i naukowych raportów, wyraźnie pokazują niezwykle dynamiczne wzrosty w tym segmencie, wysoką konwersję sprzedaży, dużą regularność zakupów i wiele innych statystyk, które powinny przykuć uwagę właścicieli sklepów.

Link do części 2

Link do części 3

Przejdź do strony

eCommercePolska

W celu skutecznego sprostania nowym oczekiwaniom i nawykom Klientów, sklepy musiały podążyć za zmianami i wprowadzić model omnichannel, który najlepiej spełnia aktualne potrzeby konsumentów.

Istnieje wiele dróg dotarcia do mobilnych konsumentów. Ich wykorzystanie powinno zależeć głównie od dostępnych środków i skali działalności. Pewne jest natomiast, że kwestią m-commerce należy zainteresować się jak najszybciej. Niewykorzystanie okazji i odpuszczenie rywalizacji o Klientów wykorzystujących do zakupów urządzenia mobilne może doprowadzić do utarty przewagi konkurencyjnej na rynku.

Ciągle rosnąca konkurencja oraz rosnące oczekiwania konsumentów sprawiają, że sklepy działające w klasycznych modelach biznesowych z coraz większym trudem mogą osiągać wysokie zyski oraz zwiększać sprzedaż. Jednym ze sposobów na odwrócenie tego trendu jest rozpoczęcie sprzedaży zagranicznej w modelu cross-border.

Pobierz wersję PDF

Gazeta Finansowa

Niemal każdego dnia na rynku pojawiają się nowe technologie i rozwiązania, mające ułatwić prowadzenie e-handlu. Choć większość z nich dotyczy usprawnień w sferze magazynowania, dostaw czy działań marketingowych, ich wspólnym mianownikiem jest chęć automatyzacji procesów, redukcji kosztów i zwiększania sprzedaży. Czy na tym polu mogą sprawdzić się również innowacje w dziedzinie metod płatności? Zdecydowanie warto przyjrzeć się możliwościom, jakie oferują nowatorskie rozwiązania.

Pobierz wersję PDF

Evigo

System płatności internetowych Transferuj.pl nawiązał współpracę ze startupem eHat.me.
Firma Transferuj.pl rozszerza zakres swoich usług płatniczych i nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami. W ostatnim czasie z usług firmy zaczęła korzystać platforma multibrandowa Showroom. Teraz pośrednik płatności będzie obsługiwał startup eHat.me. Jest to nowe przedsięwzięcie wprowadzone na rynek przez firmę Krajowy Integrator Płatności, zajmującej się tworzeniem nowych form płatności internetowych.

Przejdź do strony

mensis.pl

Przedsięwzięcie Krajowego Integratora Płatności SA i firmy Elavon znalazło się w gronie trzech najlepszych rozwiązań płatniczych. Wyróżnione rozwiązanie to Bramka Płatności Kartami zintegrowana z serwisem sprzedającego w ramach stworzonego przez KIP SA systemu Transferuj.pl.

Przejdź do strony

Gazeta Finansowa

Podczas dokonywania zakupów w sklepach internetowych sfinalizowanie transakcji poprzez płatność jest ostatnim, ale najważniejszym krokiem procesu zakupowego z punktu widzenia właściciela sklepu. Zapewnienie klientom możliwości zapłaty poprzez bezpieczny i niezawodny, ale jednocześnie wygodny system płatności jest jednym z podstawowych elementów dla skutecznej sprzedaży w sieci.

Pobierz wersję PDF


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email