tpay-rozpoczyna-wspolprace-z-lodowkami-fitboxy

Tpay rozpoczyna współpracę z lodówkami FITBoxY!

Zdrowe jedzenie na wyciągnięcie ręki? Oczywiście! Dzięki współpracy FitBoxy, BLIKA i Tpay już dziś kupisz świeży i zdrowy posiłek nie wychodząc z biura!

We współczesnym świecie, zdrowe, smaczne i dietetyczne jedzenie w miejscu pracy to już standard. FitBoxy to rozwiązanie idealne dla każdej firmy, która dba o swoich pracowników. W lodówce FitBoxy znajdziesz ekologiczny i dietetyczny posiłek, za który – dzięki integracji z systemem Tpay – zapłacisz BLIKIEM. Bez pobierania dodatkowych aplikacji, bez noszenia przy sobie monet! Posiłki i przekąski z lodówek FitBoxy charakteryzuje wysoka jakość oraz świeże i naturalne składniki.

Korzyści jest więcej:

  • Zbilansowana dieta w nowoczesnym wydaniu
  • Prosta w obsłudze lodówka
  • Intuicyjny zakup BLIKIEM
  • Posiłek o dowolnej porze i to w kilka minut

Wdrożenie Tpay

Zdrowa żywność to nie jedyny znaczący obecnie trend – także płatności bezgotówkowe szturmem zdobyły serca Polaków. Tpay postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wygodę i szybkość transakcji, a także zdrowe i wartościowe posiłki, wdrażając szybkie płatności w Fitboxach – inteligentnych lodówkach, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać automaty z przekąskami.

Jak być fit z BLIK?

Dzięki Tpay.com za zamówione produkty w lodówkach FitBoxy, zapłacisz teraz bezgotówkowo BLIKIEM. Wystarczy wybrać dowolny produkt, wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej swojego banku i wpisać go na panelu lodówki w celu finalizacji transakcji. Teraz wystarczy już tylko odebrać zakupiony produkt. Bycie fit jeszcze nigdy nie było tak proste!

Tpay stawia na innowacje. Realizujemy coraz więcej projektów, które wykraczają poza standardową obsługę e-Commerce. Dostarczamy rozwiązania płatnicze tam gdzie klienci naszych partnerów oczekują wygody, szybkości i bezpieczeństwa. BLIK sprawdził się już w świecie e-Commerce, co pokazują statystyki wzrostu transakcyjności. W Tpay nieustannie poszukujemy nowych obszarów, w których BLIK ułatwi dokonywanie płatności, a FitBoxy są tego doskonałym przykładem – komentuje Juliusz Stawiński – New Business Development Director w Tpay.

Podobne artykuły


sprzedaz-swiateczna-tpay-blog
Ecommerce
16.10.2020

W pierwszej części artykułu poświęconego sprzedaży w okresie Bożego Narodzenia oraz Black Friday i Cyber Monday 2020 skupiliśmy się na aktualnej sytuacji rynkowej oraz wynikach listopadowo-grudniowych z ubiegłego roku. Krótkie podsumowanie pierwszego artykułu : dotychczas każdy koniec roku był bardzo dobrym czasem dla e-sprzeda

informowanie-o-platnosciach-w-sklepie-tytulowa
Ecommerce
06.10.2020

Z tego artykułu dowiesz się: czym klienci kierują się w wyborze sklepu internetowego, jak pandemia wpłynęła na poczucie bezpieczeństwa u klientów online, dlaczego warto poznać bliżej starszą grupę e-klientów, jakie obowiązki związane z płatnościami ma sklep wobec klientów, dlaczego warto informować klientów o dostępnych

funkcjonalnosci_tlo
Ecommerce
23.09.2020

Z tego artykułu dowiesz się: jak pomagać klientom wrócić do przerwanej płatności online, jak wygenerować link do transakcji (zakupy online poza sklepem), jak dokonać całkowitego lub częściowego zwrotu za zamówienie, jak samodzielnie edytować dostępne metody płatności, jak zautomatyzować wypłatę środków. Podpięcie bramki płatn