elavon1
Zacznij sprzedawać online już dziś!
Do niedawna sprzedaż w sieci dla wielu firm była atrakcyjnym rozwinięciem biznesu. Dziś, w dobie pandemii koronawirusa i wszechobecnej cyfryzacji to nie wybór - to konieczność. Niestety, wielu przedsiębiorców nadal nie wie, jak rozpocząć swoją działalność w e-commerce. Czy Ciebie również przeraża przebranżowienie się lub zrobienie cyfrowej rewolucji w swojej firmie? Potrzebujesz pomocy z założeniem własnego e-sklepu? A może nie chcesz tworzyć strony internetowej, tylko po prostu sprzedawać w mediach społecznościowych i potrzebujesz szybkich płatności, które Ci to umożliwią? Jeśli choć na jedno z pytań Twoja odpowiedź brzmi “tak”, to jesteś we właściwym miejscu.

Uruchomienie e-sklepu

Stworzenie swojego pierwszego sklepu online, może wydawać Ci się długotrwałym i żmudnym procesem. Wiele zależy jednak od wyboru partnerów do współpracy. Z myślą o przedsiębiorcach takich jak Ty, wspólnie z naszym partnerem - marką Elavon, stworzyliśmy platformę, która umożliwi Ci otwarcie pierwszego e-sklepu w ekspresowym tempie. Wystarczy, że wejdziesz na sprzedawajonline.tpay.com i zarejestrujesz tam swoją działalność. Do współpracy zaprosiliśmy 6 partnerów, którzy stworzą Twoją witrynę najszybciej jak to możliwe. Dzięki platformie sprzedawajonline.tpay.com możesz nawiązać współpracę z takimi markami, jak: Comarch, Rewizja.net, Cogitech, Masterlife, Whynot, DeliGoo, którzy ze względu na partnerskie relacje, zaoferowali dla Ciebie atrakcyjne rabaty. Wybierz partnera, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i przejdź do online!

www.sprzedawajonline.pl


Metody płatności

Gdy już zdecydujesz się na współpracę z konkretnym partnerem Tpay, który zaproponuje Ci rabat na swoje usługi przez pierwsze 3 miesiące działalności, my od razu wdrożymy szybkie płatności w Twoim sklepie. Dzięki naszej współpracy z Elavon otrzymasz sprawne płatności kartowe, które umożliwią finalizację zakupów kartą dla Twoich klientów. Płatności kartowe to oczywiście nie wszystko. Nowy, intuicyjny panel Tpay, pozwoli Twoim klientom korzystać z większości popularnych i lubianych metod dostępnych na rynku. W pakiecie dostaniesz możliwość natychmiastowego wdrożenia portfeli cyfrowych takich jak Visa Checkout, Google Pay, czy Masterpass, a także błyskawiczne płatności BLIK i wiele więcej. 

Linki do płatności 

A może nie chcesz tworzyć swojej własnej witryny, tylko po prostu zacząć przyjmować szybkie płatności, np. sprzedając swoje produktu lub usługi w mediach społecznościowych lub na innych platformach? Tu z pomocą przychodzi generator linków do płatności! Jak to działa? Dzięki Tpay będziesz możesz samodzielnie wygenerować link, który wysyłasz na maila klienta/ klientki z prośbą o zapłatę. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się do panelu odbiorcy płatności Tpay i kliknąć “zbuduj odnośnik”. Po kliknięciu w otrzymany od Ciebie link, klient dostaje dostęp do bramki płatności. Tam może wybrać preferowaną metodę płatności i w przeciągu zaledwie paru sekund sfinalizować transakcję - dokładnie tak samo jak w sklepie online. 

Po zakończeniu transakcji pieniądze wędrują na Twoje konto Tpay. To o wiele bezpieczniejsza metoda niż tradycyjny przelew - zarówno dla klienta, jak i dla Ciebie. Klient widząc logotyp operatora płatności i intuicyjną bramkę transakcyjną, bez obaw skorzysta z Twoich usług. Komisja Nadzoru Finansowego, która sprawuje pieczę nad marką Tpay, daje także Tobie gwarancję bezpieczeństwa zgromadzonych środków finansowych.

Tpay x Elavon

Z linków do płatności możesz korzystać, nawet jeśli nie posiadasz swojej strony internetowej. To niezwykle proste rozwiązanie, które pomoże Ci przyjmować płatności od zaraz. Na stronie sprzedawajonline.tpay.com znajdziesz wszystkie szczegóły, a także formularz, pod którym możesz zarejestrować swoją firmę, by móc zacząć przyjmować płatności. Skontaktuj się z nami i przejdź do online już teraz - zanim zrobi to Twoja konkurencja.

Podobne artykuły


pierwszy-sklep-online-od-czego-zaczac-min
Ecommerce
04.10.2018

Rynek e-commerce w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Według raportu „Gemius – E-commerce w Polsce w 2018 r.”, aż 56% internautów robiło już zakupy przez internet. Warto dodać, że wśród krajów europejskich, to w Polsce wartość tego rynku rośnie najszybciej. Przyszłość zakupów online rysuje się za

e-commerce-trendy-w-fmcg-min
Ecommerce
18.09.2018

Wielu specjalistów prognozuje, że e-commerce to handel przyszłości, ale nie trzeba być ekspertem, aby zauważyć że rynek zmierza w tę stronę. Segment e-commerce rozwija się w znakomitym tempie, a wielu z nas już przyzwyczaiło się do zakupów w sieci. Niestety nie wszystkie polskie marki idą w tym kierunku. Wiele rodzimych firm w dalszym

e-seniorzy-w-sieci-spraw-by-kupili-u-ciebie
Ecommerce
22.11.2018

Czasy kiedy jesień życia kojarzyła się z wykluczeniem technologicznym i samotnością zdecydowanie minęły. Aż 65% użytkowników po 55 roku życia uważa, że zakupy w sieci są tak samo bezpieczne jak te w realu. Dodatkowo populacja osób powyżej 60 roku życia wzrasta! Szacuje się, że w 2050 roku seniorzy będą stanowili ponad 40% ogóln