Sales

Key Account Manager

Poznań
Pracownicy mogą pracować zdalnie, pełny etat

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online. Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów.

Znasz nas od dawna i jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay. Wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak MediaExpert, Nextbike, Carrefour, DaGrasso, Jakdojade, Glodny.pl.

Aktualnie do naszego zespołu sprzedażowego poszukujemy dwóch dodatkowych ekspertów - Key Account Managera oraz Sales Specialist, którzy pomogą  kompleksowo zadbać zarówno o obecnych, jak i nowych klientów. Skalowanie Programu Partnerskiego, zwiększanie udziału w rynku oraz rozwijanie współpracy strategicznej z Bankiem Pekao S.A. to nasze najbliższe wyzwania.

Miejsce Twojej pracy: w myśl naszej zasady - „Biuro jest tam, gdzie jesteś Ty”.
Pracujesz
z domu lub z naszego poznańskiego biura w Andersia Tower z widokiem na malowniczy Stary Rynek w Poznaniu 😊.
Gdzie szukamy kandydatów? w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Trójmieście.

Twój zakres obowiązków:

  • poszukiwanie nowych klientów zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań Tpay w obszarze płatności online,
  • kompleksowa opieka nad prowadzonymi procesami sprzedażowymi (od generowania leadów,   przez proces negocjacyjny po nawiązanie współpracy, a także częściowe wsparcie we wdrożeniu produktów Tpay u klientów),
  • realizowanie oraz raportowanie założonych celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku płatniczego, proponowanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność działań sprzedażowych,
  • budowanie wizerunku eksperta w tym aktywny udział w  targach, konferencjach oraz wydarzeniach branżowych.

Nasze oczekiwania:

  • min. 4 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B, w tym 2 lata doświadczenia w branży płatności internetowych, obszarze FinTech lub e-commerce,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne w obszarze współpracy z managerami oraz zarządem,
  • umiejętność nawiązywania, utrzymywania oraz rozwijania długofalowych relacji biznesowych,
  • chęć poszukiwania nowych rozwiązań sprzedażowych,
  • motywacja do osiągania najlepszych wyników,
  • dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • pozytywne nastawienie oraz chęć współpracy z klientem każdego dnia :),

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu rozbudowanych procesów sprzedażowych,
  • współpraca z międzynarodowymi klientami z segmentu B2B.

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • lekcje języka angielskiego,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • ubezpieczenie na życie,
  • budżet szkoleniowy,
  • pakiet wsparcia psychologicznego,
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów Banku Pekao S.A. i PZU,
  • regularne imprezy integracyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • sprawny proces rekrutacyjny:
  1. wywiad telefoniczny ze Specjalistką ds. Rekrutacji (ok. 45 min),
  2. spotkanie rekrutacyjne z Head of Sales (60 min).

Brzmi ciekawie?

Aplikuj i dołącz do Teamu sprzedażowego w Tpay!

Zainteresowany?