IT

Regular Java Developer

Poznań
Pracownicy mogą pracować zdalnie, pełny etat

Opis firmy

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online. Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów.

Znasz nas od dawna i jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay. Wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak MediaExpert, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade czy Glodny.pl.

Aktualnie rozbudowujemy nasz zespół IT o nowy team dlatego poszukujemy osób z min 2-3 letnim stażem w Javie na stanowisko Regular Java Developer, które chcą się aktywnie rozwijać i nie boją się nowych technologii.

Opis stanowiska

Tech Stack:

  •  Java, Spring Boot, Kafka, PostgreSQL, Redis, Docker, Kubernetes.

Zadania i projekty w szczególności obejmą budowę i rozbudowę modułu “księgi głównej” kompleksowo gromadzącej informacje i dane o wszystkich transakcjach w systemie niezależnie od ich formy i źródła, a także integrację tego modułu z pozostałą częścią systemu napisanego w PHP.

Ponadto zajmiesz się:

  • rozwojem istniejących funkcjonalności,
  • wdrażaniem i monitorowaniem systemu na produkcji,
  • pisaniem testów do wytwarzanego oprogramowania,
  • tworzeniem dokumentacji technicznej,
  • estymacją czasu potrzebnego do wykonania zadań.

Oczekujemy:

  • min. 2-3 lat doświadczenia komercyjnego w roli Java Developera,
  • pisania kodu wysokiej jakości i doświadczenia w pisaniu testów,
  • znajomości platformy JVM (zarządzanie pamięcią, przetwarzanie równoległe),
  • zrozumienia złożoności algorytmów, struktur danych i ich własności,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min B1,
  • postawy zorientowanej na rozwiązywanie problemów,
  • samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności za swoje działania.

Nice to have:

  • Kafka, Postgres, Redis, Spring / Spring Boot, k8s,
  • zrozumienie architektury chmurowej,
  • znajomość asynchronicznych nieblokujących architektur.

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B z 25 dniami wolnymi,
  • biuro w ścisłym centrum Poznania w Andersia Tower,
  • pracę hybrydową lub w 100% pracę zdalną z okazjonalnymi wizytami w poznańskim,
  • lekcje języka angielskiego
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • budżet szkoleniowy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • regularne imprezy integracyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop, monitory, akcesoria i telefon,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży FinTech i E-commerce

Krótki proces rekrutacyjny:

  1. rozmowa telefoniczna z rekruterem (ok. 30-45 min)
  2. rozmowa i zadanie techniczne z Tech Leadem teamu ( ~1,5h)
  3. final interview, czyli zdalne spotkanie z naszym Head of IT (~1h)

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, APLIKUJ!

Zainteresowany?