EN PL

Panel Odbiorcy Płatności Tpay.com
Doskonałej jakości narzędzie, które ułatwi Ci prowadzenie i rozwijanie działalności.

Panel Odbiorcy Płatności - tryb testowy

Panel Odbiorcy Płatności – tryb testowy

Zaloguj się wykorzystując ID: 1010 i hasło: „demo”.
Tryb testowy umożliwia przetestowanie większości funkcjonalności systemu. Testowanie zwrotów transakcji w związku z brakiem rzeczywistych transakcji nie jest możliwe.

Logowanie do Panelu Odbiorcy Płatności
Lista transakcji

Lista transakcji

Podstawową funkcjonalnością Panelu Odbiorcy Płatności jest możliwość przeglądania i monitorowania wpłat. W zakładce Transakcje znajdziesz listę wszystkich wpłat wraz ze szczegółami płatności.

Dodatkowo Tpay.com udostępnia narzędzie, dzięki któremu można łatwo filtrować i przeglądać listę wpłat zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Lista transakcji
Odnośniki płatności
Odnośniki płatności

Odnośniki płatności

Tpay.com udostępnia wszystkim Odbiorcom Płatności funkcję budowania odnośników płatności. Rozwiązanie to pozwala wygenerować i przesłać odnośnik, który umożliwi Kupującemu dokonanie płatności dowolnie określonej przez Sprzedawcę.

Link taki można przesłać bezpośrednio Klientowi lub np. umieścić na elektronicznej fakturze.

Dowiedz się więcej o budowaniu odnośników
Zwroty online

Zwroty online

Kolejną z możliwości oferowanych przez Panel Odbiorcy Płatności Tpay.com jest dokonywanie zwrotów transakcji online. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi z łatwością zwrócisz środki Klientom zapewniając im satysfakcję z przeprowadzonej transakcji.

Możliwe jest dokonywanie zwrotów zarówno standardowych wpłat jak i transakcji dokonywanych za pomocą kart.

Zwroty online
Dodatkowe metody płatności
Dodatkowe metody płatności

Dodatkowe metody płatności

Jeżeli chcesz samodzielnie zwiększyć liczbę oferowanych metod płatności, możesz aktywować dodatkowe kanały w Panelu Odbiorcy Płatności.

Masz możliwość włączenia przyjmowania płatności za pomocą kart z Elavon, PayPal oraz Premium SMS.

Dodaj więcej metod płatności
Ustawienia powiadomień

Ustawienia powiadomień

Panel Odbiorcy Płatności Tpay.com umożliwia wybór ustawień otrzymywanych powiadomień.

Standardowo wszystkie wysyłane powiadomienia trafiają na podany na adres e-mail. Można ograniczyć ilość otrzymywanych powiadomień poprzez wybranie odpowiednich opcji w Panelu.

Alternatywnie istnieje możliwość otrzymywania wszystkich powiadomień poprzez API.

Ustawienia powiadomień
Przekazy masowe
Przekazy masowe

Przekazy masowe

Tpay.com działając jako pośrednik pieniężny umożliwia, oprócz obsługi płatności przychodzących, również możliwość składania dyspozycji płatności wychodzących.

Za pomocą tej funkcjonalności można zlecić do 500 przelewów bankowych jednocześnie. Wystarczy wgrać plik CSV z danymi do przelewu wprowadzonymi w odpowiednie kolumny.

Dowiedz się więcej o przekazach masowych

Najczęściej zadawane pytania

Kod bezpieczeństwa (potwierdzający) to dodatkowe hasło, które znajduje się w Panelu Sprzedawcy w
Menu ⇒ Ustawienia ⇒ Powiadomienia w polu Bezpieczeństwo.

Gdzie znajduje się kod bezpieczeństwa

Kod należy też wprowadzić w ustawieniach sklepu internetowego.

Kod potwierdzający zapewnia integralność przesyłanych danych między serwerami Sklepu a systemu tpay.com i jest stosowany w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa.

W takiej sytuacji należy upewnić się, czy wypłata została zlecona poprawnie. Jeżeli tak, wypłata wkrótce pojawi się na koncie bankowym. Jeżeli nie wypłatę należy zlecić ponownie.

Dlaczego środki nie trafiły na mój rachunek bankowy?
W przypadku dni roboczych aktywacja rachunku bankowe zajmuje do 48 godzin.
Wszystkie takie transakcje znajdują się w zakładce Transakcje w Panelu Odbiorcy Płatności. Po wybraniu statusu transakcji „niepoprawny” zobaczysz listę wszystkich transakcji z niedopłatami/nadpłatami.

Możesz w tej sytuacji zdecydować się na przyjęcie niepoprawnej wpłaty. Jeżeli chcesz dokonać zwrotu do Klienta, wcześniej musisz również zaakceptować niepoprawną wpłatę.

Zwroty oczekujące nie mogą być dokonane ze względu na braki danych Klientów. Po uzupełnieniu formularza, Klient otrzyma stosowny zwrot.
Tak, wpłaty dokonywane za pomocą karta mogą być zwracane podobnie do zwykłych transakcji.
Suma środków widoczna na stronie głównej zawiera również środki uzyskane z wpłat za pomocą kart Elavon i PayPal. Środki te wypłacane są osobno, niezależnie od zwykłych wypłat.
W takiej sytuacji należy przesłać skan dokumentów potwierdzających nowe dane poprzez formularz kontaktowy. Biuro Obsługi Klienta zweryfikuje dokumenty oraz wprowadzi stosowne zmiany.
Realizacja zwrotu trwa do 7 dni roboczych.
To transakcja oczekująca na wpłatę Klienta. Brak księgowania może wynikać np. z nieprawidłowego tytułu. Transakcje oczekujące widoczne są w Panelu przez 72 godziny.

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email