EN PL

Partnerzy Strategiczni tpay.com
tpay.com współpracując z najbardziej uznanymi Partnerami zapewnia Tobie najwyższą jakość usług online.

Elavon

Elavon
Od ponad 20 lat Elavon jest liderem w przetwarzaniu płatności. Oferujemy naszym klientom, do których należą zarówno wielkie międzynarodowe korporacje, jak i małe, lokalnie działające firmy, rozwiązania i usługi oparte na najlepszych światowych technologiach. Dostarczamy wydajne rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i środowisk ich przetwarzania, gwarantując, że Twoja firma, niezależnie od jej wielkości, będzie zawsze stabilnie połączona ze światem.
Elavon to piąta największa instytucja finansowa na świecie. Firma, która rozlicza rocznie transakcje o wartości 300 miliardów dolarów, ma ponad 1,2 miliona klientów na całym świecie. Współpraca tpay.com i Elavon pozwala dostarczyć Odbiorcom Płatności najwyższą jakość i bezpieczeństwo.
http://www.elavon.pl/

PKO Bank Polski

Płacę z IKO

Płacę z IKO – to bardzo nowoczesny, a zarazem wygodny i prosty sposób dokonywania płatności w Internecie. IKO jest mobilną aplikacją PKO Banku Polskiego. Możemy z niej korzystać bez logowania się do serwisu internetowego oraz bez użycia naszej karty płatniczej. Aplikacja jest darmowa, a aby z niej korzystać potrzebny jest nam jedynie Smartfon!

http://www.pkobp.pl/aplikacja-iko/

Płacę z iPKO

Płacę z iPKO to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dokonując płatności nie chcą podawać numeru karty płatniczej ani danych osobowych Sprzedawcy.Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w sklepie internetowym z rachunkiem bankowym.

http://www.pkobp.pl/bankowosc-elektroniczna/ipko/place-z-ipko/

Płacę z iPKONET

Przelew „Płacę z iPKONET” to usługa ułatwiająca realizację płatności w Internecie, dokonywanych przez Klientów banku PKO Bank Polski. To bezpieczny, szybki i bezprowizyjny przelew z konta w PKO BP, bez konieczności ręcznego wprowadzania danych o transakcji i odbiorcy.

http://ipkonet.pl/

Bank Zachodni WBK

 Przelew24

Przelew24 to usługa dająca błyskawiczne przelewy bez ręcznego wprowadzania danych o transakcji i odbiorcy. Za pomocą Przelewu24 możesz płacić tylko w polskich sklepach i aukcjach internetowych.

http://www.bzwbk.pl/

mBank

mTransfer PRO

mTransfer PRO został stworzony, aby ułatwić Ci zlecanie przelewów jednorazowych. Nie musisz już wpisywać danych odbiorcy i numeru jego rachunku bankowego. Najczęściej również kwota i data realizacji przelewu są już wypełnione przez sprzedawcę.Co bardzo ważne – przelew mTRANSFER jest równie bezpieczny, jak inne przelewy dowolne w mBanku, ponieważ potwierdzasz go hasłem lub hasłem smsowym.

http://www.mbank.pl/


T-Mobile Usługi Bankowe

 T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe to całkowita nowość powstała po przekształceniu się Alior Sync w T-Mobile Usługi Bankowe dzięki współpracy T-Mobile z Alior Bankiem.

http://www.t-mobilebankowe.pl/

Alior Bank

Alior Bank

Płać z Alior Bank umożliwia natychmiastowe przelewy online w ramach bankowości internetowej Alior Banku. E-transfer działa 24/7 i jego funkcjonalność uniemożliwia klientom zmianę danych do przelewu po przekierowaniu z tpay.com i zalogowaniu się do banku przez Kupującego.

http://www.aliorbank.pl

MeritumBank

MeritumBank

MeritumBank Przelew służy do realizowania szybkich, bezpiecznych i bezprowizyjnych płatności w sklepach internetowych, bezpośrednio z konta Klienta w Meritum Banku. Korzystanie z tej usługi jest bardzo proste i wygodne. Klient dokonujący zakupów w Internecie, decydując o sposobie płatności w sklepie bądź serwisie internetowym, może teraz wybrać MeritumBank Przelew, klikając na znak graficzny usługi.


Inteligo

 Płacę z Inteligo

Płacę z Inteligo – dzięki Inteligo Financial Services S.A. nie musisz podawać swoich danych, przesyłać numeru karty lub obawiać się, czy prawidłowo wypełniasz przelew. Operację autoryzujesz kodem jednorazowym w serwisie transakcyjnym Inteligo.

http://inteligo.pl/

Bank BPH

Przelew z BPH

Przelew z BPH to prosty i szybki sposób realizacji płatności dla tych, którzy często dokonują zakupów w Internecie. Robiąc zakupy na stronie sklepu wybierasz ikonę Przelew z BPH. Po zalogowaniu trafiasz na swoje konto, gdzie czeka wypełniony, gotowy do podpisania formularz przelewu. Nie tracisz czasu na wpisywanie numeru rachunku i danych odbiorcy. Odkryj jak łatwo możesz przyjmować płatności przez Internet!


Millennium

 Płatności internetowe Millennium

Płatności internetowe Millennium – przeprowadzenie transakcji odbywa się w prosty i intuicyjny sposób. Po wybraniu opcji „Millennium-Płatności Internetowe” wystarczy zalogować się do systemu bankowego i potwierdzić dane przygotowanego już przelewu. Akceptacja płatności odbywa się poprzez podanie [email protected]łaSMS. Informacja o zrealizowanym przelewie przesyłana jest natychmiast do odbiorcy, co umożliwia uruchomienie złożonego zamówienia.

http://www.bankmillennium.pl/

Bank Pekao

 Pekao24 Przelew

Pekao24 Przelew to usługa, za pomocą której bezpiecznie, szybko i wygodnie zapłacisz za zakupy w Internecie. Dzięki Pekao24Przelew dokonasz płatności bezpośrednio ze swojego rachunku. Wystarczy, że posiadasz Eurokonto w naszym Banku z dostępem do usługi Pekao24. Zrealizowana płatność będzie widoczna w historii rachunku, z którego została wykonana.

http://www.pekao.com.pl/
PeoPay

PeoPay – to nowoczesny i wygodny sposób płacenia, bez konieczności posiadania gotówki. PeoPay umożliwia:

  • szybkie przelewy między użytkownikami aplikacji PeoPay,
  • płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach usługowych oznaczonych symbolem PeoPay,
  • płatności za zakupy w internecie,
  • wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A.
http://www.peopay.pl/

Plus Bank

 Pekao24 Przelew

Płacę z Plus Bank – to usługa dająca nam możliwość wykonywania szybkich, a zarazem wygodnych i bezpiecznych przelewów dokonanych w sklepach internetowych, serwisach sprzedażowych, serwisach aukcyjnych czy regulowaniu faktur i innych płatności. Aby móc korzystać z „Płacę z PLUS BANK” musimy mieć dostęp do rachunku w plusbank oraz dostęp do usługi na stronie sprzedającego.

http://plusbank.pl/

Toyota Bank

 Pay Way Toyota Bank

Pay Way Toyota Bank – Aby móc doładować swój telefon wystarczy posiadać konto osobiste w Toyota Bank oraz wejść na serwis z doładowaniami. Płatności za doładowania są realizowane za pomocą Pay Way Toyota Bank bezpośrednio z Twojego rachunku.

http://www.toyotabank.pl/

CitiHandlowy

CitiHandlowy

Płacę z CitiHandlowy to nowa funkcjonalność, dzięki której możemy zapłacić za zakupy przelewem z naszego rachunku w Citi Handlowy bezpośrednio ze strony sklepu internetowego. Ogromną zaletą jest to, że podczas dokonywania przelewu wszystkie pola zostają wypełnione automatycznie. Nie musimy się martwić o poprawny tytuł przelewu, kwotę transakcji, adres itp.

https://www.online.citibank.pl/

Bank Credit Agricole

 Przelew Online Credit Agricole

Przelew Online Credit Agricole to wielkie ułatwienie w płaceniu za zakupy w internecie. Pozwala na zrobienie przelewu bezpośrednio ze swojego konta bankowego w Credit Agricole. Wystarczy, że podczas dokonywania zakupu wybierzemy opcję „przelew online”, a wszystkie pola formularza zostaną wypełnione automatycznie. Cała transakcja potwierdzana jest kluczem, p czym sprzedawca, u którego zrobiłeś zakupy momentalnie zostaje poinformowany o tym, że pieniądze zostały przelane.

http://www.credit-agricole.pl/

PBSBank

 Płacę z PBS

Płacę z PBS umożliwia natychmiastowe przekazanie pieniędzy w wygody sposób. Dzięki księgowaniu online, usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

https://www.pbsbank.pl/

Bank Pocztowy

Pocztowy24

Pocztowy24 to nowa funkcjonalność dzięki której możesz zapłacić za zakupy przelewem z rachunku w Banku Pocztowym S.A. za zakupy w Internecie. Usługa polega na pełnej integracji zakupu dokonywanego w sklepie internetowym z rachunkiem bankowym. Proces dokonywania zapłaty przy użyciu e-transferu Pocztowy 24 gwarantuje Ci niezawodność i szybkość bez konieczności uzupełniania formularzy przelewowych.

http://www.pocztowy.pl/

eurobank

eurobank

eurobank – płatność online to bezpieczeństwo, wygoda i szybkość. Dane płatności podstawiają się automatycznie, więc nie musisz wypełniać żadnych formularzy czy podawać danych karty płatniczej, a po dokonaniu płatności serwis internetowy otrzymuje informację, że zakupy zostały opłacone, więc Twoje zamówienie może być szybko realizowane.

http://www.eurobank.pl/


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email