EN PL

Rozpocznij przyjmowanie płatności kartą i rozwiń swój biznes
Elavon w tpay.com to najwyższa jakość i bezpieczeństwo
Przyjmuj płatności od parterów na całym świecie i wykorzystaj globalny potencjał Twojej firmy

5 na świecie

Elavon to piąta największa instytucja finansowa na świecie. Firma, która rozlicza rocznie transakcje o wartości 300 miliardów dolarów, ma ponad 1,2 miliona klientów na całym świecie.

Elavon należy do U.S. Bancorp i dostarcza rozwiązania płatnicze klientom w Stanach Zjednoczonych, Europie, Kanadzie, Meksyku i Brazylii.

Bezpieczeństwo

Bycie potężną, międzynarodową firmą niesie ze sobą zobowiązania w postaci spełniania szeregu wymogów dotyczących bezpieczeństwa przetwarzanych środków oraz jakości obsługi klienta.

Aby rozpocząć współpracę z Elavon spółka Krajowy Integrator Płatności S.A. przeszła szereg procesów certyfikacji, w celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług i przechowywanych danych.

Zaufanie

Państwo również mogą dołączyć do bezpiecznej sieci akceptacji Elavon i po pomyślnej weryfikacji posługiwać się znakiem Elavon Verified Merchant

Nie każda firma może bowiem zostać klientem Elavonu. Elavon ręcznie weryfikuje, sprawdza legalność działalności i dopiero jeśli nie ma cienia wątpliwości odnośnie legalności prowadzonego biznesu – przyjmuje danego Odbiorcę do swojej sieci akceptacji.

Załóż konto w tpay.com

Wystarczy chwila aby rozpocząć przyjmowanie płatności. Elavon z tpay.com to najwyższa jakość płatności kartami w Twoim serwisie.

Elavon to:

 Płatności z Elavon

Stabilność i bezpieczeństwo

Spółka Elavon całkowicie należy do U.S. Bancorp (NYSE: USB) piątego co do wielkości banku komercyjnego w USA z 353 mld USD sumy aktywów.

Rozwiązania na każdą skalę

Elavon przetwarza ponad trzy milliardy transakcji rocznie dla ponad 1 300 000 firm na całym świecie. Wśród klientów Elavon są przedsiębiorstwa o każdej skali działalności.

Serwis 24h

Wsparcie oraz pomoc serwisowa dostępna jest dla Odbiorców, którzy podpisali umowę z Elavon przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Najszerszy wybór kart

Elavon zapewnia akceptację i rozliczenie transakcji kartami VISA, Visa Electron, VPay, MasterCard orazMaestro.

Obsługa w wielu walutach

DCC – Usługa dostępna dla posiadaczy kart Visa i MasterCard, umożliwiająca płatność w walucie obcej, akceptujemy aż 48 walut oraz udzielamy rabatów na takie transakcje.

Zintegrowana bramka

Pierwsza w Polsce usługa, dzięki której możesz przyjmować płatności kartą w obrębie swojego sklepu.

Zintegrowana Bramka Płatności
Elavon Verified Merchant

Znak Elavon Verified Merchant

Państwo również mogą dołączyć do bezpiecznej sieci akceptacji Elavon i po pomyślnej weryfikacji posługiwać się znakiem Elavon Verified Merchant

Po przejściu procesu weryfikacji, Odbiorca Płatności otrzymuje do pobrania komplet materiałów zawierający m.in. znak Elavon Verified Merchant. Znak można zmieścić na swojej stronie jako potwierdzenie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa płatności kartą.

Elavon Verified Merchant
Gdzie gromadzone są środki z transakcji kartowych? Jak je wypłacić?

Gdzie gromadzone są środki z transakcji kartowych?
Jak je wypłacić?

Wszystkie środki z transakcji kartowych przetwarzanych przez Elavon znajdują się na koncie Odbiorcy Płatności w ramach serwisu iMerchantConnect.

Zgromadzone środki wypłacane są zgodnie z umową – najczęściej codziennie. Zaloguj się do iMerchantConnect aby poznać szczegóły.

Panel Logowania iMerchantConnect
Transakcja w tpay.com jest oczekująca, a płatność kartowa została odrzucona. Dlaczego?

Transakcja w tpay.com jest oczekująca, a płatność kartowa została odrzucona. Dlaczego?

Problem wystąpił po stronie Płatnika. Należy upewnić się czy wykorzystywana przez Klienta karta nie posiada limitów transakcji lub innych ograniczeń.

Transakcja w tpay.com jest oczekująca, a płatność kartowa została odrzucona. Dlaczego?

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email