EN PL

Zintegrowana bramka tgate
płatności kartą bezpośrednio na Twojej stronie.

Zobacz jak łatwo zapłacić kartą w Tpay.com

Aby zapłacić szybko kartą należy dokonać zakupu w dowolnym sklepie internetowym a następnie wybrać opcję płatności kartą.
W ramach strony sklepu pojawi się bramka Tpay.com, która automatycznie uzupełni część informacji. Wystarczy podać pozostałe dane i potwierdzić całą operacje. Bramka oferuje możliwość zapamiętania karty i późniejszej płatności jednym kliknięciem. Sama płatność zajmuje kilkanaście sekund zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Załóż konto w tpay.com

Wystarczy chwila aby rozpocząć przyjmowanie płatności. Zintegrowana Bramka z Tpay.com to najwygodniejsze płatności kartami w Twoim serwisie.

Płatności cykliczne w Tpay.com

 Płatności cykliczne

Tpay.com udostępnia możliwość zapamiętywania kart, która pozwala na przyjmowanie płatności cyklicznych oraz umożliwia Klientom płatność 1 kliknięciem.

Płatności cykliczne to doskonałe rozwiązanie w przypadku opłat abonamentowych, subskrypcji i innych wykonywanych regularnie płatności. Dzięki udostępnianej przez Tpay.com aplikacji można dowolnie ustalać warunki i wysokość opłat.

Na płatności cykliczne obowiązuje dokładnie taka sama prowizja jak w przypadku standardowych płatności kartą.

Płatności kartami z Elavon

Jak włączyć płatności cykliczne?

Aktywuj kanał płatności kartami, aby uruchomić możliwość zapamiętywania kart i umożliwić klientom płatności cykliczne oraz płatność 1 kliknięciem.

Skontaktuj się z działem handlowym w celu otrzymania aplikacji, dokumentacji wdrożeniowej i wszystkich niezbędnych elementów.

Dowiedz się więcej o płatnościach kartowych

Najczęściej zadawane pytania

Kto może udostępnić Zintegrowaną Bramkę?
Kto może udostępnić Zintegrowaną Bramkę?

Kto może udostępnić bramkę tgate?

Zintegrowana bramka tgate jest dostępna dla wszystkich Odbiorców Płatności Tpay.com przyjmujących płatności kartą. Po przejściu procesu weryfikacji przeprowadzanego przez Elavon, Odbiorca Płatności może wystąpić o udostępnienie aplikacji i dokumentacji niezbędnej do wdrożenia Zintegrowanej Bramki. W tym celu wystarczy skontaktować się z działem handlowym.

Dowiedz się więcej o płatnościach kartowych
Czy korzystanie z Bramki jest darmowe?

Czy korzystanie z Bramki jest darmowe?

Tak, udostępnienie Zintegrowanej Bramki nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Pobierana jest jedynie standardowa prowizja Elavon za przyjmowanie płatności kartami.

Pobierz ofertę Tpay.com
Czy korzystanie z Bramki jest darmowe?
Jak długo trwa uruchomienie Bramki?
Jak długo trwa uruchomienie Bramki?

Jak długo trwa uruchomienie Bramki?

tpay.com dostarcza odpowiednią aplikację i dokumentacje, dzięki którym możliwe jest samodzielne wdrożenie Bramki. Zawarte w dokumentacji informacje pozwolą na dokonanie udanej integracji nawet w ciągu 1 dnia. Jakiekolwiek pytania lub problemy są bezzwłocznie wyjaśniane przez pracowników działu technicznego.

Masz pytania? Napisz do nas

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email