EN PL

W Tpay.com można płacić za pomocą aplikacji mobilnych
Płatności te są automatycznie dostępne dla wszystkich Odbiorców Płatności Tpay.com

Aplikacja PeoPay
Aplikacja PeoPay

PeoPay

Użytkownicy aplikacji banku Pekao SA mogą korzystać z szybkich płatności za zakupy w Internecie. Podczas zakupów internetowych, w panelu transakcyjnym Tpay.com wystarczy wybrać kanał płatności PeoPay, następnie po przekierowaniu na stronę Banku Pekao S.A., zeskanować telefonem kod QR zawierający dane transakcji i potwierdzić kodem ePIN.

Aplikacja mPay

mPay

mPay to system płatności mobilnych, który umożliwia płacenie za towary i usługi zakupione zarówno w punktach usługowo-handlowych jak i online z użyciem telefonu. Identyfikacja Płatnika odbywa się na podstawie jego numeru telefonu (bez ujawniania go Odbiorcy).

mPay
IKO
Aplikacja IKO

IKO

Aplikacja Banku PKO BP umożliwia dokonywanie szybkich i bezpiecznych płatności mobilnych, Daje możliwość płacenia w punktach handlowo-usługowych oraz dokonywania zakupów online za pomocą usługi „Płacę z IKO”.

 Panel transakcyjny z płatnościami aplikacją bankową

Masz własną aplikację mobilną?

tpay.com udostępnia biblioteki mobilne, dzięki którym zintegrujesz moduł szybkich płatności tpay.com w swojej aplikacji. Kupujący mogą zapłacić w obrębie aplikacji, bez otwierania przeglądarki, zwiększając wygodę i bezpieczeństwo transakcji.

Gotowe biblioteki mobilne to oszczędność czasu i pieniędzy w stosunku do tworzenia własnych rozwiązań – nie musisz angażować jakichkolwiek środków do rozwoju funkcjonalności Twojej aplikacji.

Biblioteki Mobilne Tpay.com

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email