EN PL

BLIK w Tpay.com
Udostępnij system płatności mobilnych w swoim sklepie i wykorzystaj pełen potencjał m-commerce docierając do mobilnych Klientów.

Jak zapłacić Blikiem
Polski Standard Płatności

BLIK – polski system płatności mobilnych

BLIK to stworzony przez Polski Standard Płatności system płatności mobilnych, który pozwala milionom użytkowników telefonów na: płacenie w sklepach, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach oraz dokonywanie płatności w internecie.

System wykorzystuje wygodny i bezpieczny sposób płatności przy pomocy jednorazowych, 6 cyfrowych kodów zapewniając najlepsze standardy dokonywania zapłaty.

Dowiedz się więcej o BLIK

Korzyści z BLIK w Twoim sklepie

płatność blik

Dodatkowa metoda płatności

Zapłata przez BLIK to kolejna wygodna i szybka metoda zapłaty, którą możesz udostępnić swoim Klientom. Więcej dostępnych metod płatności przekłada się na wyższa konwersję oraz stopień zadowolenia z dokonanych zakupów.

Wygoda dla Kupujących

BLIK zapewnia Klientom szybką i wygodną zapłatę w każdym miejscu i czasie. Kupujący z pewnością docenią zapewnienie im najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Odpowiedź na mobilną rewolucję

Wszystkie badania rynkowe i naukowe potwierdzają niezwykle dynamiczny wzrost sektora m-commerce i płatności mobilnych. Przygotuj swój sklep na mobilną rewolucję i dotrzyj ze swoją ofertą do wszystkich Klientów.

Banki obsługujące BLIK

płatności mobilne blik

Jak włączyć płatność BLIK?

Płatność za pomocą standardu BLIK jest automatycznie dostępna dla wszystkich Odbiorców Płatności tpay.com.

Nie są potrzebne żadne dodatkowe integracje czy modyfikacje – wystarczy, że Klient wybierze odpowiednią opcję w panelu transakcyjnym.

Nie musisz ponosić żadnych dodatkowych opłat – płatność BLIK jest dostępna w cenie e-transferu.

Zobacz panel demo Tpay.com

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email