EN PL

BLIK w Tpay.com
Udostępnij system płatności mobilnych w swoim sklepie i wykorzystaj pełen potencjał m-commerce docierając do mobilnych Klientów.

Jak zapłacić Blikiem
Polski Standard Płatności

BLIK – polski system płatności mobilnych

BLIK to stworzony przez Polski Standard Płatności system płatności mobilnych, który pozwala milionom użytkowników telefonów na: płacenie w sklepach, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach oraz dokonywanie płatności w internecie.

System wykorzystuje wygodny i bezpieczny sposób płatności przy pomocy jednorazowych, 6 cyfrowych kodów zapewniając najlepsze standardy dokonywania zapłaty.

Dowiedz się więcej o BLIK

Korzyści z BLIK w Twoim sklepie

Dodatkowa metoda płatności

Zapłata przez BLIK to kolejna wygodna i szybka metoda zapłaty, którą możesz udostępnić swoim Klientom. Więcej dostępnych metod płatności przekłada się na wyższa konwersję oraz stopień zadowolenia z dokonanych zakupów.

Wygoda dla Kupujących

BLIK zapewnia Klientom szybką i wygodną zapłatę w każdym miejscu i czasie. Kupujący z pewnością docenią zapewnienie im najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Odpowiedź na mobilną rewolucję

Wszystkie badania rynkowe i naukowe potwierdzają niezwykle dynamiczny wzrost sektora m-commerce i płatności mobilnych. Przygotuj swój sklep na mobilną rewolucję i dotrzyj ze swoją ofertą do wszystkich Klientów.

Banki obsługujące BLIK

 Panel transakcyjny z płatnościami aplikacją bankową

Jak włączyć płatność BLIK?

Płatność za pomocą standardu BLIK jest automatycznie dostępna dla wszystkich Odbiorców Płatności tpay.com.

Nie są potrzebne żadne dodatkowe integracje czy modyfikacje – wystarczy, że Klient wybierze odpowiednią opcję w panelu transakcyjnym.

Nie musisz ponosić żadnych dodatkowych opłat – płatność BLIK jest dostępna w cenie e-transferu.

Zobacz panel demo Tpay.com

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email