EN PL

tpay.com pozwala Ci działać globalnie i oferować swoje produkty Klientom międzynarodowym
Poznaj pełnię możliwości sprzedaży globalnej i rozpocznij ekspansję międzynarodową z tpay.com

Płatności międzynarodowe i SEPA
Płatności międzynarodowe i SEPA

Przelewy międzynarodowe i SEPA

W tpay.com możliwe jest dokonanie płatności z każdego kraju i w każdej walucie. Niezależnie od miejsca zamieszkania i rachunku bankowego, możesz przyjmować płatności od wszystkich Klientów. Dla zakupów w dokonywanych w Euro, możliwa jest zapłata poprzez SEPA, dla pozostałych walut przygotowany został specjalny kanał przelewu międzynarodowego dostępny w panelu transakcyjnym.

Przyjmuj płatności kartą

Przyjmowanie płatności kartą

Płatności kartą to najbardziej rozpowszechniony sposób płatności dla transakcji międzynarodowych. Z tpay.com możesz przyjmować płatności kartą na najwyższym poziomie i sprzedawać swoje towary i usługi zagranicznym kontrahentom. Dzięki Zintegrowanej Bramce Klient może dokonać zapłaty bezpośrednio na Twojej witrynie, bez przechodzenia na kolejne podstrony. Masz również możliwość uruchomienia płatności cyklicznych i zapamiętywania kart.

Zobacz dlaczego wybrać Elavon w tpay.com
Przyjmuj płatności kartą
PayPal
PayPal

PayPal w tpay.com

tpay.com oferuje możliwość przyjmowania płatności za pomocą PayPal. To ponad 150 milionów potencjalnych Klientów w każdym kraju i w każdej walucie, którym umożliwiasz wygodą płatność w swoim sklepie. W tpay.com wszystkie rozliczenia skupione są w 1 miejscu, możesz wykorzystać istniejące konto PayPal lub założyć nowe.

Włącz PayPal w tpay.com

Zwiększ skalę działalności z tpay.comTpay.com

Zapisz się do newslettera

Email