EN PL

Technologia DAC – Dedicated Account for each Customer
Tpay.com umożliwia wygenerowanie indywidualnego numeru rachunku dla każdego Klienta.

Rachunek dla każdego Klienta
Rachunek dla każdego Klienta

Rachunek dla każdego Klienta

Tpay.com udostępnia API, za pomocą którego możesz dynamicznie wygenerować rachunek bankowy i otrzymywać powiadomienia o wszelkich wpłatach na dany rachunek.

Dzięki DAC możesz przydzielić każdemu Klientowi indywidualny numer rachunku. Kupujący może dokonać wpłaty o dowolnym tytule, która zostanie poprawnie zaksięgowana a Ty otrzymasz stosowne powiadomienie.

Automatyzacja transakcji

Automatyzacja transakcji

DAC to technologia, która pomoże Ci zautomatyzować sprzedaż i zaoszczędzić czas potrzebny na ręczne księgowanie wpłat. System Tpay.com automatycznie wyśle powiadomienie o wpłacie gdy tylko zostanie ona zaksięgowana.

Indywidualny rachunek dla każdego Klienta to szybsza realizacja zamówienia, bezproblemowe księgowanie wpłat oraz oszczędność czasu, który możesz poświęcić na rozwój swojego biznesu.

Automatyzacja transakcji

Potrzebujesz księgowania 24/7?

Technologia DAC zapewnia automatyzację wpłat i oszczędność czasu jednak wpłaty nie są księgowane w trybie online 24/7.
Jeżeli potrzebujesz rozwiązania, które zapewni Ci natychmiastowe księgowanie wpłat, wybierz System Standardowy lub SZKWał.

Jak włączyć DAC

Jak włączyć DAC?

Jeżeli chcesz aktywować DAC na swoim koncie, skontaktuj się z Działem Handlowym Tpay.com. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje oraz dostęp do API.

Skontaktuj się z Tpay.com

Może Cię zainteresować


Tpay.com

Zapisz się do newslettera

Email