Primate (dawniej Black Monkey Cooks)

Opłać swoje Papu z dżungli razem z Czarną Małpą i Tpay!

primate-black-monkey-cooks-1
Klient

Primate (dawniej Black Monkey Cooks)

Branża

Catering

Co wdrożono?

Kompleksowe wdrożenie + płatności rekurencyjne

O marce, czyli kim jest Czarna Małpa

Primate (dawniej Black Monkey Cooks) to catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb. Marka ta umożliwia Ci wiele opcji, których nie otrzymasz u standardowych dostawców. Po pierwsze: wykluczenia. Czarna Małpa dowiezie Ci świetnie dobraną dietę, z większą liczbą wykluczeń, niż oferują standardowe cateringi. Potrzebujesz dietę wegańską bez glutenu? Nie ma sprawy! W Primate (dawniej Black Monkey Cooks) to żaden problem.

Drugą istotną kwestią są płatności. W Primate (dawniej Black Monkey Cooks) nie musisz płacić za cały miesiąc z góry. Wystarczy doładować konto i zakupić “bananacoiny” (1 bananacoin to 1 złoty). To Ty decydujesz ile bananacoinów chcesz doładować. Możesz zamówić jedzenie, np. na jeden dzień i tylko w taką kwotą doładować konto. 

primate-black-monkey-cooks-2

Popularność diet pudełkowych

Cateringi dietetyczne to ostatnio coraz popularniejszy sposób odżywiania - są wygodne i dostarczają nam odpowiednio zbilansowaną, dobraną do naszej wagi, oczekiwań i preferencji dietę. Jak w praktyce wygląda korzystanie z takich usług? Klient wybiera rodzaj diety (wegetariańska, z mięsem, wykluczenia produktów, tradycyjna etc.), a także preferowaną kaloryczność i godzinę otrzymania diety. Przeważnie firmy takie oferują swoje usługi na określony okres czasu, np. miesiąc, a zamówienie opłacić należy z góry.

Pytanie co zrobić, gdy chcemy aby dieta pojawiała się tylko w określone dni? A może na przykład potrzebujemy więcej wykluczeń produktów, bo mamy celiakię i dodatkowo odżywiamy się wegańsko? Nie każdy catering oferuje takie opcje. W takiej sytuacji pojawia się ona - Czarna Małpa! Płatności rekurencyjne

Wspomniane płatności kartowe na żądanie to oczywiście nie wszystkie możliwości zakupu jedzenia w Primate (dawniej Black Monkey Cooks). Dzięki wdrożonym przez Tpay płatnościom rekurencyjnym, możliwa jest usługa subskrypcyjna, dzięki której klient nie musi nawet pamiętać o płatności, cały proces przebiega automatycznie.

Wystarczy, że wybierze on w jakie dni i o jakiej porze chce otrzymywać jedzenie i podepnie swoją kartę. Umożliwienie rozpoczęcia pobierania opłat bez konieczności wprowadzania danych, wymaga uprzedniego zapisania karty, poprzez wykonanie jednorazowej płatności na dowolną kwotę. Pieniądze będą wówczas automatycznie pobierane z jego konta, a jedzenie dostarczane na wskazany adres. Chcesz poznać Czarną Małpę i dowiedzieć się więcej o jej dżungli? Zobacz nasz wywiad, w którym małpa osobiście opowie Ci o sekretach swojego biznesu.

 

primate-black-monkey-cooks-3